ויינשטיין: "יפו לא יבואו לטייל מולנו", קרגולה: "אנחנו צריכים לעשות ולא לדבר"

חושש משאננות. קרגולה (לירן דורף) חושש משאננות. קרגולה (לירן דורף)
מכבי 'קביליו' יפו רוצה להבטיח את המקום בפלייאוף ותהיה חייבת לנצח את הוד השרון שמתכוונת לתת פייט

המחזור ה28 בליגה א' דרום יספק מספר משחקים מסקרנים אשר בניהם המפגש בין מכבי 'קביליו' יפו לבין הפועל הוד השרון. על הנייר מדובר במשחק קצוות שכל תוצאה פרט לניצחון יפואי ייחשב להפתעה גדולה, אולם בשני המועדונים יודעים כי מדובר במשחק לא פשוט.

בהוד השרון אומנם "הבטיחו" מזמן את ירידת הליגה, אך מאז הגעתו של המאמן רונן ויינשטיין משהו השתנה ביכולת המשחק והקבוצה מוכיחה משבוע לשבוע כי היא יריבה קשה שלא קל לקחת נגדה נקודות. ויינשטיין מקבל הערכה גדולה מאנשי הוד השרון, שבעיקר תוהים מה היה קורה במידה והוא היה פותח את העונה על הקווים. הנה דברים שאמר לאתר דאבל פס לקראת המשחק נגד יפו: "אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה ועובדה שאנחנו במקום האחרון בטבלה. יפו קבוצה איכותית שצריכה לעבור אותנו אבל לא נבוא לפתוח רגליים ויפו לא יבואו לטייל מולנו".

המאמן התייחס גם להגעתו לקבוצה מהמקום האחרון: "ההנהלה של הוד השרון הצליחו לשכנע אותי שבאתי לפרוייקט גדול של מספר שנים שאוכל להינות בו. אני וינר ואני עובד קשה בכדי להכין קבוצה ראויה לעונה הבאה ובכלל לשנים הקרובות".

מהצד השני, ביפו חוששים מחטא היוהרה והמאמן אורי קרגולה שוחח מספר פעמים עם שחקנים והזהיר אותם משאננות.
בשיחה עם אתר דאבל פס, סיפר קרגולה על התחושות לקראת המשחק: "עוד לא הגענו לבאר ונגיע לשם אם נעבוד קשה. הוד השרון לא רעה במשחקים האחרונים והיא תיקח נקודות עד לסיום העונה ונצטרך לבוא מוכנים מולם. לדעתי הפלייאוף לא יוכרע במחזור הקרוב ואנחנו צריכים לעבוד ולא לדבר. המקום שלהם הוא מאוד נמוך, אבל זה ספורט וליגה א' והכול יכול לקרות. מכבי 'קביליו' יפו עבדה קשה מהמשחק האחרון ותעבוד קשה עד למשחק האחרון בכדי לשמח את האוהדים שלנו".  

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דברים כדורבנות
(שמעון כהן : 08:26 13-04-2018)
צודק קרגולה , כבר אמרו לפנינו אל יתהלל חוגר כמפתח יפו תבוא צנועה ,דבוקה במטרה , תעשה את המוטל עליה ותיקח את הנקודות החשובות עד להשגת המטרה. אנחנו מצידנו נחזיק לה אצבעות ונייחל לניצחון
2
רונן
(רומן: 10:50 14-04-2018)
צדקתה הם לא באו לטייל הם באו להסתלבט הצהרות רק מדליקות יותר את המשחק אז פעם הבאה עדיף לשתוק במידה ואין לך משהו חכם לומר סייג לשתיקה חוכמה בהצלחה בהמשך

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?