משחקי הפלייאוף בלאומית יוצאים לדרך

משחקי הפלייאוף בלאומית (לירן דורף) משחקי הפלייאוף בלאומית (לירן דורף)
קטמון תארח את נצרת עילית במשחק הפתיחה היחידי של הפלייאוף העליון. בני לוד מול הפועל פ"ת, רמה"ש תפגוש את הפועל ר"ג, מרמורק את נשר וכפ"ס בדרבי השרון מול מכבי הרצליה. שאר המשחקים יתקיימו ביום שני

היום (שישי) יצאו לדרך משחקי הפלייאוף של הליגה הלאומית. ארבעה מהם במסגרת הפלייאוף התחתון ואחד בלבד בעליון בין הפועל קטמון לבין נצרת עילית. ליאור זדה ינסה לפתוח ברגל ימין.

הפועל קטמון - נצרת עילית (פלייאוף עליון)
האדומים מהבירה בהחלט מרגישים שהעונה זה עשוי להיות שלהם ויעשו הכל כדי לא לתת לחדרה לברוח להם. צמיחה נוספת של הפער מחדרה עלולה לגמור את הסיפור מוקדם מהצפוי. מולם תשחק נצרת עילית. ירון הוכנבוים עשה עבודה נהדרת. מעניין אם נצרת עילית וגיא דיין ימשיכו את היכולת הטובה גם בפלייאוף.

הפועל כפ"ס - מכבי הרצליה (פלייאוף תחתון)
הפועל כפ"ס מתרסקת למציאות הקשה ופותחת את משחקי הפלייאוף התחתון. שנה קשה מאוד לירוקים ויצחק שום שעשו את כל הטעויות האפשריות, והיד עוד נטויה. מולם מגיעה הרצליה אפילו יותר מרוסקת. ככל הנראה השלימה עם הירידה לליגה א' לאחר התבוסה 0:3 לחדרה.

הפועל רמה"ש - הפועל ר"ג (פלייאוף תחתון)
רמת השרון במומנטום טוב לאחר נצחונות על כפ"ס ובעיקר עם התבוסה 1:4 על מרמורק. היא הרימה מעט את עצמה, אך הפסד אחד עלול לשאוב אותה שוב לאימת התחתית. מאידך, הפועל ר"ג. האורדונים מציגים יכולת טובה שלא מסתדרת עם מיקומה בטבלה, אך אינה מצליחה לתרגם זאת לנקודות. אם המצב לא ישתנה עלולה למצא עצמה במבחני ההישרדות.

בני לוד - הפועל פ"ת (פלייאוף תחתון)
בני לוד פיספסה את הפלייאוף העליון על חודו של שער, אך אל לה להסתנוור מכך מכיוון שבפליאוף התחתון הכל עלול להשתנות. יתרון של שבע נקודות על ר"ג יכול לא להספיק. מאידך, הפועל פ"ת עם חמישה משחקים ללא הפסד, אך ארבעה מהם הסתיימו בתיקו. למלאבסים 37 נקודות בלבד והם חזק בסכנת ירידה.

הפועל מרמורק - עירוני נשר (פלייאוף תחתון)
מרמורק נקלעה למיני משברון מאז ההפסד הדרמטי לחדרה. היא הספיקה לספוג רביעייה גם מרמת השרון, יריבתה למאבקי התחתית. ניסן יחזקאל יהיה חייב לגייס את כל הנסיון שלו כדי לעצור את הסחף כי 38 הנקודות שצברה מרמורק משאירים אותה רק ביתירון של שלוש נקודות מעל הפועל ר"ג והקו האדום. נשר כבר עם הראש בעונה הבאה בליגה א'.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?