גורמים בהנהלת יבנה קוראים לפיטוריו של כהן, אזולאי מעדיף לשחרר שחקנים

יחזור לקדנציה נוספת? מאור יחזור לקדנציה נוספת? מאור
הרוחות סוערות. במועדון מעוניינים לבצע זעזוע מיידי בעמדת המאמן אך יו"ר הקבוצה פועל לשחרר שחקנים כמו גיא אבן, עוז יפרח וציון אזולאי. שמו של שי מאור עלה

הבלאגן במכבי יבנה מחריף. הקבוצה ספגה שביעייה משפילה ביום שישי האחרון מול עירוני קריית גת כאשר הציגה יכולת רעה במשחק ובכלל בחודשיים האחרונים וזה לא הסוף.

מעבר לצרות, נראה שבמועדון עוד לא הצליחו למצוא את הפיתרון בכדי לצאת מהמצב הקשה בו הם נמצאים. אתמול (שבת) ערכו במועדון ישיבת חירום בעקבות הסטיאוציה ובתוך הישיבה נתקלו הצדדים בחילוקי דעות רבים. מצד אחד קוראים חלק מחברי ההנהלה לפיטוריו של אלי כהן או לצוות לו איש מקצוע נוסף כאשר שמו של יוסי זוזוט עלה על הפרק, אולם היו"ר חיים אזולאי עדיין תומך בהישארותו של המאמן הצעיר ומעוניין לשחרר שלושה שחקנים נוספים אחרי שחרורו של הקפטן לשעבר, תומר בן חיים. בין השאר בשעות האחרונות עלה גם שמו של שי מאור שיגיע לחודש הקרוב בכדי להציל את הקבוצה.

על פי מקורבי המועדון, אזולאי רוצה לשחרר את הבלם עוז יפרח והקשרים גיא אבן וציון אזולאי וטוען כי בלי השלושה תחזור יבנה למסלול הניצחונות.

גורמים במועדון מביעים ביקורת חריפה כנגד אזולאי וטוענים כי: "אם הוא ישחרר עוד שלושה שחקנים אז אפשר לא לשחק את הפלייאוף. בושה שהוא לא משחרר את המאמן אחרי שהושפלנו".

ראוי לציין כי טרם התקבלה החלטה לאחר הישיבה הלילית שנערכה אתמול ונכון לכתיבת שורות אלה טרם נקבע אימון ולכן טרם התקבלה החלטה בנושא. אגב, הקפטן תומר בן חיים שוחרר סופית לאחר שקיבל את דמי הפיצויים המלאים שלו מהמועודון.תגובות

+ הוסף תגובה
1
ציון אזולאי תחזור לשעריים
(שערוקון: 20:35 15-04-2018)
אוהבים אותך
2
סירוטקין מועמד רציני
(חיים: 21:21 15-04-2018)
צריכים לשלם לכל שקל וחצי והוא משחרר אותו
3
לפטר את היושב ראש
(אברהם י: 00:05 16-04-2018)
אוהדים נכבדים. כל עוד שופוני ינש היור נמצא במערכת זה מה שיהיה. אתם צריכים להבין שהבעיה שלראש העיר אין שום תפקיד להציע ליור. הוא כבר מעל 50. שייך לדור היישן. לא לקידמה. ולכן הכדורגל ביבנה ימשיך להישאר במקום ולך ראש העיר להעביר את היור לנהל את הגננים.
4
יבנה
(חייי: 08:47 16-04-2018)
הגיע הזמן של השחקנים שמוכרים את יבנה מנייק
5
לך הביתה אתה הורס למועדון הכל רקוב כסף שחור רק ראש העיר ידע מה אתה עושה אתה תילך לכלא בקרוב מאוד הבלון יתפוצץ
6
מכבי יבנה
(חיים אזולאי יו׳ר: 02:16 18-04-2018)
אני יודע שאני שרמוטה אני לא ישר הגנתי על אלי כהן כי הוא סאנג׳ר שלי תבינו אותי את הסודנים והארי תארים מקפלים מהארץ מאיפה אביא כמוהו בית ספר לכדורגל הכנה לליגה קבוצה במחלקה וקייטנות בקיץ אתם יכולים להביא כזה חיים ואלי טפו עליכם מנהלים פנקסנות יא זונות

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?