ניסן דנון: "מצטער על מה שקרה. זה לא מתאים לי"

הפוסט של דנון (צילום מסך) הפוסט של דנון (צילום מסך)
קשר הפועל כפר סבא נצפה מגיב בתנועות ידיים לעבר הקהל ובזמן שהוחלף ענה בקללות לשריקות הבוז של האוהדים. השחקן פרסם פוסט התנצלות בפייסבוק

שחקן הפועל כפ"ס, ניסן דנון, נצפה מגיב בתנועות ידיים לעבר הקהל במשחק ההפסד למכבי הרצליה. בדקה ה-62 הוחלף לקול קריאות בוז צורמות של הקהל הכפר סבאי. דנון לא נשאר חייב והגיב בקללות משלו לעבר היציע שבו ישבו האוהדים הזועמים. הדבר הרגיז מאוד כמה מהם.

"איך שחקן שנמצא פה רק כמה חודשים, בהם הקבוצה כמעט רק מפסידה מרשה לעצמו להגיב לקהל?", אמר אחד האוהדים הותיקים. לאחר המשחק הרשת געשה ותגובות רבות של אוהדי כפ"ס נרשמו בעמוד הרשמי של המועדון בפייסבוק, חלקם נגד דנון, אך רובם נגד יצחק שום.

בשעה 23:00 בלילה החליט השחקן לפרסם פוסט התנצלות בעמוד המועדון בפייסבוק בניסיון לפייס ולאחד את הקרעים שנוצרו בין הקהל לבין הקבוצה והשחקנים החדשים בעיקר. דנון, שהגיע בחלון ההעברות האחרון, ששותף לרצף ההפסדים המזעזע של המועדון, פנה אל הקהל בפוסט כלשונו: "קודם כל, אני מצטער על מה שקרה איתי במשחק ועל הצורה שהגבתי זה לא מתאים לי ובטח לא התנהגות של שחקן מקצוען לא הייתי צריך להגיע למצב כזה".

עוד הוסיף השחקן והתייחס ליכולת שלו ושל הקבוצה, וביקש מהקהל שיאמין להם כי הם עושים ויעשו הכל כדי לחלץ את הקבוצה מהמצב הנוראי שבו היא נמצאת. על הפוסט עצמו הגיבו עשרות מאוהדי כפ"ס, ברובם פחות התייחסו לדברי השחקן עצמו ויותר לעובדה שהם לא שומעים דבר מפי יצחק שום וקראו לבעלים שיגיב למצב ויתן את דעתו ויפסיק לשבת הרחק במרפסת באצטדיון לויטה.

גם מעמדו של המאמן חיים שאבו לא ברןר לאחר שבתקופתו הקבוצה רושמת שיאים שליליים, רצף של ארבעה הפסדים שבהם הקבוצה אפילו לא הצליחה לכבוש אפילו שער, והעובדה שהיא רחוקה רק ארבע נקודות ממשחקי המבחן.

לדבריי אחד השחקנים המצב חמור גם בחדר ההלבשה: "נראה שחיים הולך נגד מספר שחקנים שאמורים היו לתת את הטון, אך מקבלים דקות מועטות ואף לא משותפים כלל, וזאת למרות שאנחנו נראים גרוע ולא מחברים פס, שלא לדבר על כך שלא מגיעים למצבים בכלל במשחק".
 
את תגובתו של יצחק שום לא ניתן היה להשיג.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר קאסם
(בדיר : 15:18 15-04-2018)
דנון אוהבים אותך בכפר קאסם תחזור לכפר קאסם לילמים הטובים בלי קללות רק אהבה
2
ניסן תחזור לסקציה
(אבי: 20:30 15-04-2018)
חבל על הזמן אין כמו בית חם תפסיק לנדוד ותחזור הביתה
3
תוריד את הכיפה במקום לבוא בפוזה על השחקנים.הם לא יכולים לראות אותך.אתה בלי שער ליגה 1 ,בדיחה הזויה אתה חייב להיחתך מהקבוצה במיידית

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?