הפועל ת"א יכולה להבטיח את העלייה לליגת העל הערב

יחגגו העלייה? הפועל ת יחגגו העלייה? הפועל ת"א (העמוד הרשמי של המועדון)
המוליכה תארח את אחי נצרת ותוכל להשלים את העבודה כבר במחזור הפתיחה של הפלייאוף, חדרה תארח את בית"ר ת"א/רמלה ותוכל לעשות צעד משמעותי לליגת העל אם תנצח, הצלע השלישית ראשל"צ תארח בביתה את הפועל עפולה

הפלייאוף העליון של הליגה הלאומית יספק לנו הערב שלושה משחקים מסקרנים שבסיומם תוכל להיות עולה ראשונה.

הפועל ת"א - אחי נצרת (פלייאוף עליון)
האדומים יכולים להוציא הערב את השמפניות מהמקרר. נצחון של החניכים של קובי רפואהעל אחי נצרת בצירוף של איבוד נקודות של ראשל"צ, והם בליגת העל כבר בסיום המחזור ה-31. לעומת זאת שחקניו של שלומי דורה ינסו לדחות את החגיגות באדום, במטרה להשאר בתמונת המקום השני ואף להיצמד להפועל קטמון שבמקום השלישי.

הפועל חדרה - בית"ר ת"א/רמלה (פלייאוף עליון)
הזדמנות מצויינת לחדרה לעשות צעד לעבר הגשמת החלום, לאחר שהפועל קטמון סיימה את משחקה האחרון בתיקו, תוכל חדרה להגדיל את הפער לשבע נקודות כאשר ישארו בקופה רק 18 נקודות. על מנת שחדרה תוכל לעשות זאת עליה להמשיך ברצף הניצחונות המרשים כאשר כעת מולה עומד משחק יחסית נוח נגד בית"ר ת"א/רמלה, שסיימה את העונה בנחת ואין לה מטרות, ואולי מזה כדי שניסו אביטן יזהר וידאג ששחקניו יגיעו מרוכזים וסבלנים, הקבוצה תחסר את הקשר איילון ירושלמי, שירצה הרחקה בעקבות צבירת צהובים.

הפועל ראשל"צ - הפועל עפולה (פלייאוף עליון)
ראשל"צ תארח את הפועל עפולה, ניר ברקוביץ' מבין שבשביל להמשיך להאבק על הכרטיס לליגת העל הקבוצה שלו חייבת לחזור לנצח.  המאמן בונה על נצחון מול עפולה חסרת היומרות, שיקפיץ את הקבוצה מעיר היין היישר אל המקום השלישי וזאת בתקווה שחדרה תמעד מול בית"ר ת"א/רמלה. במצב כזה הפער בין הקבוצות יצטמצם לכדי שתי נקודות בלבד, מאידך עפולה של אופיר חיים, לא תבוא לשמש תפאורה, עבורה תחילת הפלייאוף מהווה הזדמנות לשנות אווירה ולחזור להציג יכולת טובה ולנצח.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?