איתי שאול: "המטרה היא לבסס את מעמדי בליגה א'"

מועמד לתגלית העונה בליגה א' צפון. שאול (עודד חסין) מועמד לתגלית העונה בליגה א' צפון. שאול (עודד חסין)
הוא קיבל את המושכות לאחר שבאסי גלבוע החליטו להביא שוער בכיר, וברגע הפך להיות מועמד ראוי לתגלית העונה בליגה א'. במהלך כל העונה הציג יכולת מדהימה בין הקורות ואף חתום על מספר נקודות שהביא במו ידיו למועדון שנשאר בליגה

בתחילת העונה הוא לא האמין שזה קורה לו שוב. איתי שאול כבר הכין את עצמו להיות שוער ראשון באסי גלבוע, אך האחרון ראה איך התסריט של העונה הקודמת קורה לו שוב. מאיר כהן חתם כשוער ראשון ושאול הצעיר היה בטוח ששוב הוא הולך לחמם את הספסל. זה קרה במשך חודשיים עד שכהן עזב ואז הגיעה השיחה לה חיכה. רז משולם, שהגיע במקומו של מוריס אוזן, הכניס את השוער לשיחה יחד עם ההנהלה ובה הבהירו לו כי הוא עומד להיות זה שיעמוד בין הקורות.

מאז, הכל היסטוריה. מתוך 22 משחקים 11 מהם הסתיימו ללא ספיגה. שאול הצליח להדוף לא מעט פנדלים כאשר הזכור מכולם הוא מול הפועל ירושלים בדקות הסיום שהעניקו לקבוצתו נקודה חשובה במאבקי ההישארות, הציג יכולת ענקית שזכורה עד היום במפגש מול עירוני טבריה והוא ללא ספק אחד מהמועמדים לקחת את תואר תגלית השנה בליגה א' צפון.
בראיון סיכום עונה התייחס למה שעברה במהלך השנה, הרגע המשמח ביותר, ההזדמנות שהגיעה, מה לדעתו היה הדבר המיוחד ביותר במועדון, לאן הוא מכוון בעונה הבאה וגם: מה הוא חושב על האפשרות לשחק במועדון בו גדל - הפועל מגדל העמק.

"עברתי עונה מיוחדת", אמר שאול בפתח דבריו והוסיף: "אם בתחילת השנה היו אומרים לי שאסיים שוער ראשון עם 25 משחקים בליגה א', מקבל מצטיין העונה ויוצר לעצמי שם של שוער לגטימי בליגה הזו, הייתי קונה את זה בשתי ידיים. אני חושב שבמהלך העונה עברתי לא מעט רגעים לא קלים, ידעתי להתמודד איתם בעזרת המאמן שוערים שלי, גולן מלול, תמיכתם של השחקנים והגיבוי מההנהלה. אני באמת שמח שבסוף העונה השם שלי מוזכר לחיוב בתור שוער שיכול לעמוד בכל קבוצה בליגה א'".

מה הרגע המשמח ביותר שלך העונה?
"אני חושב שהרגע הכי משמח עבורי העונה היה בתחילת הסיבוב השני כאשר לא העבירו שוער בכיר. נכנסתי לשיחה יחד עם רז משולם וההנהלה וקיבלתי את האישור הסופי שאני מקבל את המושכות עד לסיום העונה. מגיע שוער שני צעיר כדי לתת פייט ולא בכיר. אני חושב שזה הרגע הכי משמח עבורי. אני לא מסמן משחק ספציפי כזה או אחר, אלא העובדה שקיבלתי את החותמת הסופית שאני השוער הראשון".

בתחילת העונה היה נראה שלא סומכים עלייך, בסופו של דבר קיבלת את ההזדמנות והוכחת מה אתה שווה. איך ההרגשה?
"בתחילת העונה היה דיבור שאני כן יקבל את המושכות, אבל איכשהו במהלך ההכנה זה לא קרה. מאיר כהן הגיע. אני שמח שהוא הגיע כי יצא לי ללמוד ממנו המון. אני חושב שבחודשיים שמאיר היה כאן למדתי ממנו הרבה והגעתי מוכן הרבה יותר לשלב הזה שהתחלתי לשחק בו. זה רק תרם לי כי בסופו של דבר הגעתי הכי מוכן והכי טוב שאפשר מבחינה מנטאלית ומקצועית".

הוכיח מה הוא שווה. שאול (דאפר מחאמיד)
מה היה הכי מיוחד העונה באסי גלבוע?
"חד משמעית חדר ההלבשה. הרבה זמן לא היה באסי גלבוע חדר הלבשה מגובש, אוהב וחברי כמו שהיה השנה. שחקנים מבוגרים עם ניסיון כמו זיו סויסה לצד שחקנים צעירים, השילוב באמת היה מנצח. קיבלנו את כל הכלים מההנהלה. האווירה הייתה טובה באימונים ובמשחקים. שחקן כמו פודי שעשה כמה דברים בכדורגל רק תרם לנו. השילוב הזה היה מדהים ועזר לנו מאוד במהלך כל העונה גם כשהיו רגעים פחות משמחים".

לאן אתה מכוון שנה הבאה?
"שנה הבאה אני רוצה לעשות עוד עונה יציבה וטובה בליגה א'. לבסס את המעמד שלי כאחד השוערים הטובים בליגה א' לפני שאני עושה את קפיצת המדרגה הלאה. אני חושב שאני שוער ראוי בכל קבוצה בליגה א' גם אם מדובר בקבוצה עם מטרות. חשוב לי להוכיח גם לעצמי שהעונה הנוכחית זה לא היה משהו מקרי. אני רוצה לשמור על יציבות כדי להתקדם בצורה נכונה. חשוב לי לציין כי מהרגע שגולן מלול הגיע הוא קידם אותי בצורה שאני לא יכול להסביר. העבודה המנטאלית, השיחות, האימונים - הרווחתי דמות לחיים. הוא הביא אותי למימוש מקסימלי לפוטנציאל שלי, יש לו חלק ענק בהצלחה שלי, הוא ללא ספק מקור השראה עבורי".

בתור תושב מגדל העמק, אתה לא חושב על חזרה למועדון בו גדלת?
"אני תושב מגדל העמק והמועדון הזה הוא מאוד חשוב לי. כמו כל בן עיר ציפיתי שמגדל העמק תישאר בליגה. זו קבוצה חשובה לליגה א'. האנשים שמנהלים אותו בראשות יוסי פורטל יחד עם ראש העיר עושים עבודה מדהימה. אני בטוח שהדרכים שלנו יפגשו בשלב כזה או אחר".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כלום
(אוהד מגדל: 11:45 12-05-2018)
אתה מדבר כמו שוער מליגת על אתה צריך לעבור עוד המון יש לך עתיד בסנדלה בזלפה בכפר קרע
2
מה למדת
(Tiktak: 02:47 13-05-2018)
לקשור שרוכים ? להמר ? למכור בחודשים אפשר להספיק הרבה
3
השוער הכי טוב שצמח בגלבוע
(גלבוע: 12:17 13-05-2018)
שוער מטורף,פוטנציאל של ליגת על

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?