קרגולה: "מקווה לנצח ולהמשיך את העונה הגדולה שלנו"

עוד משימה העונה. קרגולה (לירן דורף) עוד משימה העונה. קרגולה (לירן דורף)
המאמן היפואי רוצים להמשיך את ההצלחה וכבר מצהיר לגבי העונה הבאה: "יפו זה לא מועדון רגיל, אלא משפחה. רוצה להתקדם איתה לליגה הלאומית"

מכבי 'קביליו' יפו תשחק היום (שישי) בגמר המחוזות מול מכבי יבנה ולמרות יתרון הביתיות בקבוצה של קרגולה מאמינים בסיכוייהם להמשיך את העונה הנהדרת הזאת ולשחק בגמר המחוזות של הליגה.

במועדון מודעים ליתרון משמעותי של יבנה בתקציב ובמגרש הביתי, אך ביפו כבר הוכיחו העונה כי הם ניצחו ולא פעם אחת כנגד כל הסיכויים. המאמן היפואי, אורי קרגולה, ערך מספר שיחות השבוע עם שחקניו וביקש מהם להגיע ממוקדים למשחק.

קרגולה: "אנחנו באים חדורי מוטיבציה. יבנה קבוצה מצוינת בבית וזה יהיה משחק קשה שהוא כמו גמר גביע. יבנה במומנטום חיובי לאחרונה וגם אנחנו, ולכן אני מקווה שננצח ונוכל להמשיך את העונה הפנטסטסית שלנו".

המאמן התייחס גם לעונה הבאה ואמר: "אני רוצה לסיים את העונה הזאת בצורה הטובה ביותר וכל כולי מרוכז בהצלחה של יפו. יפו זה לא עוד מועדון, אלא זה משפחה ואני רוצה להתקדם לליגה הלאומית עם יפו ומקווה שנעשה זאת".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לאורי קרגולה
(גיא: 10:02 11-05-2018)
אתה מלך , אוהבים אותך , והלוואי שכמו שאתה אומר כך יהיה , וחוץ מזה אני לא מכיר מאמן שיכל לקדם את הילדים האלה כמוך ., יאללה בטירוף על יבנה בהצלחה
2
יפו ללאומית
(הלל: 11:20 11-05-2018)
הגיע הזמן לאחר שנים כה רבות בליגה א', להחזיר עטרה ליושנה.
3
יכול לחלץ את העגלה של יפו מהבוץ ולהביא אותה לחוף מבטחים
4
חייבים מאמן כמו סאלים קרמו דוד
(הסקאוטר: 13:04 11-05-2018)
מאמן בעל רזומה עשיר. שיחק במכבי יפו הפועל ת"א והכי חשוב יכניס לשחקנים הצעירים את הביטחון דרך התחת.מאמן שמנהל משחק ברמה גבוהה מאוד.בעל יסודות של מאמן מהדרג הראשון .
5
אוהבים אותך ביפו
(אבי: 13:14 11-05-2018)
6
אין על מכבי יפו ועל המנג'ר אריה
(אחשורוש: 17:34 11-05-2018)
לדעתי אריה נותן ליפו את הכח שהיא זקוקה לו
7
כרמי יוסף
(ויקטור : 08:44 12-05-2018)
קרגולה כול הכבוד לך אתה צודק יפו משפחה אתה מאמן טוב מאוד . יש צוות מקצועי שתומך. חשוב מאוד קבוצות נוער מצליחות שגם מספקים שחקנים לקבוצה הבוגרת בניהולו של עופר ראובן. הידה יפו עלו והצליחו...
8
למאסטרו/סקאוטר או אולי קרמו
(אוהד יפו: 16:40 12-05-2018)
אולי תרד מהקו נודניק ,נמאס כבר לשמוע על קרמו הזה שאתה מנסה להוציא מהפורמלין ולהדביק לנו בכל רגע נתון מאמן ליגה ז' , יש לנו מאמן מדהים , למען האמת גם עוזר מאמן קרמו לא יכול להיות ביפו ,למה שלא תשדך לו קבוצה אחרת מליגה ג' .

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?