שישי של הכרעות בלאומית: חדרה וראשון לציון ראש בראש

ברקוביץ. יעשה את הבלתי יאומן? (שלומי גבאי) ברקוביץ. יעשה את הבלתי יאומן? (שלומי גבאי)
הקבוצה של ניסו אביטן תארח בעפולה כשהיא יודעת שניצחון שלה והפסד של הפועל ראשל"צ מול הפועל קטמון יתן את האות לחגיגות העלייה. הפועל ת"א תארח את הפועל נצרת עילית, ואחי נצרת את בית"ר תל אביב/רמלה

היום (שישי) יצא לדרך המחזור ה-36 במסגרת הפלייאוף העליון של הליגה הלאומית, כאשר בסיומו הפועל חדרה עשויה לחגוג עלייה היסטורית לליגת העל.

הפועל חדרה - הפועל עפולה (פלייאוף עליון)
יש הרבה לחץ על קבוצתו של ניסו אביטן, שרוצה לעשות היסטוריה ולרשום עלייה מטורפת לליגת העל לאחר שכשלה במחזור שעבר מול ראשל"צ. חדרה יודעת שאיבוד נקודות נוספות עלול לעלות לה במקום השני, במידה וראשון לציון תצליח לגבור על הפועל קטמון במשחק המקביל. חדרה מגיעה בהרכב חסר כאשר אליאס זאנה וויטלי גנון פצועים, סמיר ביארקטביץ מוצהב ומנשה זלקה מורחק. עפולה, שמגיעה למשחק אחרי שלושה הפסדים רצופים, אין ממש על מה לשחק אך היא תנסה בכל זאת להפגין רוח ספורטיבית ולמנוע מחדרה לחגוג על חשבונה.

הפועל קטמון - הפועל ראשל"צ (פלייאוף עליון)
אחרי הניצחון הדרמטי במחזור שעבר על הפועל חדרה, ראשון לציון הצליחה לצמצם את הפער מחדרה לנקודה אחת בלבד. היא עדיין לא תלויה בעצמה ותקווה למעידה נוספת של חדרה, אך אם תפסיד היא עלולה לאבד סיכוי לעלייה כבר בסוף היום.
קטמון כבר מחוץ לתמונת העלייה, אך המועדון ידוע בכך שרוח הספורט חרוט על דגלו וכאשר הם משוחררים מלחצים יהיה אפשר להרוס לראשון לציון את חלום העלייה.

הפועל ת"א - הפועל נצרת עילית (פלייאוף עליון)
האדומים מתל אביב יקיימו משחק ביתי אחרון העונה נגד נצרת עילית, וינסו לתת לאוהדים שלהם עוד קצת עונג מהליגה השניה לפני המעבר לליגת העל בעונה הבאה. אדי גוטליב פצוע ויחסר לאדומים. 

אחי נצרת - בית"ר ת"א/רמלה (פלייאוף עליון)
משחק לפרוטוקול בלבד שהמנצחת יכולה לשפר מיקום בטבלה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?