גורם ביבנה: "ההנהלה עשתה העונה את כל הטעויות האפשריות"

עונה מבישה. שחקני יבנה (חסדאי כהן) עונה מבישה. שחקני יבנה (חסדאי כהן)
במועדון מתקשים לעכל את ההפסד וקוראים לעזיבתו של היושב ראש חיים אזולאי. מרבית משחקני הסגל לא ימשיך

בתחילת העונה בנו במכבי יבנה קבוצה איכותית עם תקציב של למעלה משני מיליון שקלים בכדי לעלות מהמקום הראשון ללאומית,  אבל נראה כי העונה עשתה הנהלת הקבוצה את כל הטעויות האפשריות כדי להישאר עונה נוספת בליגה א'.

הטעויות למעשה התחילו כבר בקיץ שעבר כאשר היו"ר, חיים אזולאי, וחבריו להנהלה החליטו למנות מאמן צעיר וחסר ניסיון בדמותו של אלי כהן, והאחרון התקשה להשתלט על חדר ההלבשה והתקשה להעמיד הרכב שייתן פייט לסקציה נס ציונה.

בנוסף, במהלך העונה כהן התעמת לא פעם עם הכוכבים שלו ובראשם הקפטן, תומר בן חיים, כאשר האחרון שנחשב לסמל יבנאי כאשר הוא נזרק מהקבוצה לקראת סיום העונה ולא יכל לעזור לה במשחקי הפלייאוף.

גם כהן עצמו לא סיים את העונה ועזב לפני משחקי הפלייאוף, ובהנהלת יבנה שוב שגו כאשר בחרו להביא שוב מאמן חסר ניסיון במקום להביא מאמן ראוי לחלק האחרון של העונה.

"ההנהלה עשתה העונה את כל הטעויות האפשריות. אין ספק שאם יבנה רוצה להגיע לליגה הלאומית, היא חייבת ריענון גם בהנהלה וגם במצבת השחקנים" אמר גורם במועדון.

לא מן הנמנע כי כבר בימים הקרובים תתקיים פגישה בין נציגי העירייה לראשי הקבוצה בכדי להתחיל בהכנות לעונה הבאה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
המאמן של הפועל אזור
(יבנה ללאומית: 14:04 13-05-2018)
מאמן מצוין תחתימו אותו לפני שיקחו אותו
2
מאיפה אתה מביא כותרות
(אבי: 14:46 13-05-2018)
הכתב המהולל שלומי אולי עשו טעיות אבל מאיפה אתה מביא שרוצים להחליף את אזולאי לגבי המאמן אם אתה לא יודע רונן אימן כבר לפני שש שנים בהצלחה אגב קרגולה היה חניך שלו רונן אימן את ביתר יבנה ועלה איתה ליגה וזכה בגביע המחוז אז לומר חסר ניסיון בדיחה
3
קשקוש
(חיים: 14:51 13-05-2018)
ההנהלה החמיצה את הפנדל מול יפו? ההנהלה זרקה את סרט הקפטן?
4
מאמן
(אנונימי: 15:51 13-05-2018)
המאמן של אזור יוסי חכים זה האחרון שהייתי מביא לקבוצה כמו יבנה הוא יהרוס אותם עוד יותר צריך מאמן בעל נסיון לליגה א
5
חייבים שינוי
(חיים : 17:36 13-05-2018)
באתר מתקשים לעכל את הרדידות העיתונאית וקוראים לעזיבתו של הכתב שלומי והבה
6
הדג תמיד מסריח מהראש.
(אברהם מ: 19:49 13-05-2018)
אדון אזולאי חייב לקחת אחריות ולהתפטר לאלטר. הבעיה שלראש העיר אין תפקיד בשבילו. אולי במחלקת הגינון. ככה זה שיש אנשים שהם חושבים שהם מנהלים את ריאל מדריד. לניהול צריך אנשי מקצוע. מבינים. מלומדים. לא חפרים שלא למדו וכשהנחיתו עליהם תפקיד בכיר
7
מאמן מנוסה
(סימו: 22:39 13-05-2018)
הכי מתאים זה רפי כהן שהיה בנס ציונה מאמן יסודי עשה מנסה ציונה אימפריה של קבוצות קטנות בתקציב אפס . מליגה ארצית עד פליאוף עליון ליגה לאומית מאמן עם דרך ויסודי .
8
לעונה הבאה מאמן מעולה בעל רקורד מרשים בהפועל תא וגם במכבי יפו מאמן טקטיקן ממדרגה ראשונה
9
אין מצב שסלם יתן לו ללכת לצערי
10
דוד סאלים קרמו תפור על יבנה
(הסקאוטר: 10:36 14-05-2018)
דוד סאלים קרמו תפור על יבנה כמו כפפה ליד. מי גילה את מאגבו בביתר ים ? מי גילה את גורדמזו. מאמן ענק שיכול לתת פוש אדיר ליבנה לעלות ליגה בהליכה
11
מה אדון חיים אשם. אתם אוהדים צריכים להבין שלאדון חיים אין שום השכלה. הוא איך שהוא השחיל את עצמו כאילו הוא מבין גדול בכדורגל. הוא לא אשם ששמו אותו יור. פשוט בעיריה אין מה לעשות אותו. כישורים והשכלה אין לו. בתור גנן יצליח יותר
12
שלומי והבה
(רמי: 18:28 18-05-2018)
כתב פח אתה יודע רק ללכלך על כולם ולעשות בלאגן מקומך בגיהנום אלוהים רואה הכל
13
הנהלה חייבת להתפטר
(אליהו: 01:23 20-05-2018)
תקשיבו טוב אם ההנהלה והיושב ראש שלה לא יעיפו את עצמם אז יבנה תישאר עוד הרבה שנים הליגה א. תתחילו להפנים. יור שכונה מעברה ללא שום השכלה לא יכול לשמש יור. ראש העיר תעביר אותו לגינון. שם לא חייבים אנשים משכילים.

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?