המאבק יפתח מחדש? לקראת המחזור ה-36 בפלייאוף התחתון

רמת גן תבטיח הישארות? (לירן דורף) רמת גן תבטיח הישארות? (לירן דורף)
הפועל ר"ג תבטיח ההישארות במידה ותנצח, בהפועל כפ"ס מקווים להימנע ממבוכה נוספת ולחזור למסלול הניצחונות. מרמורק תארח את רמה"ש והפועל פ"ת את מכבי הרצליה

המאבק על ההישארות בליגה הלאומית ימשיך הערב (שני) כאשר שני משחקים מרכזיים יכולים לקבוע את גורל הקבוצה שתלך למבחנים.

הפועל כפ"ס - עירוני נשר
יצחק שום הגיע אתמול לאצטדיון בהרצליה לצפות במי שקבוצתו עשוייה לפגוש במשחקי המבחן, כפ"ס לא תלויה בעצמה, היא חייבת לנצח את נשר ולקוות למעידה של האורדונים בלוד, ואז תפגוש את הפועל ר"ג במחזור הסיום שהמפסידה בו תגיע למשחקי המבחן. הירוקים רשמו כבר 11 הפסדים רצופים מאז אותו ניצחון אחרון על עירוני נשר.

הפועל רמה"ש - הפועל מרמורק
מרמורק לא בסכנה והראש של השחקנים כבר מזמן בחוף הים. אך האדומים שמתעסקים בימים האחרונים באיחוד האפשרי עם שעריים ינסו להמשיך בתקופה הטובה שלהם. לעומת זו לרמה"ש חסרה נקודה כדי לגמור את הסיפור סופית גם באופן תאורטי, למרות זאת היו"ר ליאור סילוק וגור תמר הגיעו אמש להרצליה לעקוב אחרי הקבוצות שמתמודדות על העלייה מליגות א'.

הפועל בני לוד - הפועל ר"ג
האורדונים פוגשים את הקבוצה החמה של הפלייאוף התחתון בני לוד, במצבה הנוכחי חייבת ר"ג נצחון, כל תוצאה אחרת והיא תאלץ להזיע גם בשבוע הבא מול הפועל כפ"ס והסיוט עלול להמשך גם למשחקי השרדות. גם הנהלת ר"ג שלחה נציגות נכבדת אמש לאצטדיון בהרצליה שם ניצחה עירוני טבריה את הפועל הרצליה ועלתה לגמר המחוזות.

הפועל פ"ת - מכבי הרצליה
משחק לפרוטוקול בלבד, שירת הברבור של מכבי הרצליה, שתיפרד בסוף העונה רישמית מהליגה הלאומית אל תהומות הליגות הנמוכות בישראל. המלאבסים הצליחו להשאר בליגה, אך ליו"ר גאלנט נכונה המון עבודה, אם ברצונו להמנע מסיוט חוזר גם בעונה הבאה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?