אופיר חיים סיכם לעונה נוספת בעפולה

ממשיך בעפולה. חיים (שלומי גבאי) ממשיך בעפולה. חיים (שלומי גבאי)
לאחר חוסר ודאות במועדון מבירת העמק בחודשיים האחרונים, המאמן הגיע להבנות. הצדדים יפגשו בימים הקרובים לחתימה רשמית ואחריה ידונו על שחקני הרכש

עכשיו זה רשמי. ראשי הפועל עפולה הגיעו לסיכום עם המאמן אופיר חיים שיעמוד על הקווים גם בעונה הבאה במועדון מבירת העמק.

בחודשיים האחרונים לא היה ברור אם חיים ימשיך בקבוצה. ברחוב הספורטיבי בעפולה היו בטוחים שהמאמן כבר מחוץ לתמונה בעקבות הצעות מקבוצות אחרות לאחר ההצלחה, אך ראשי המועדון לא ויתרו והיום (שלישי) הגיעו לסיכום עקרוני עמו.

חיים אמר הערב: "אני שמח להודיע שסיכמתי בעפולה לעונה נוספת. זה נכון שהיו לי כמה הצעות ושהרבה אנשים אמרו לי לחכות, אבל החלטתי ללכת עם הלב, עם האמת שלי ועם התהליך שאני עובר בתור איש מקצוע. אחרי עונת מעולה של כולנו עם זכייה בגביע הטוטו ופלייאוף עליון, אני רוצה ולהמשיך לקצור את הפירות גם בעונה הקרובה".

המאמן המשיך: "אני רוצה להודות לששי ולדני היקרים לי מאוד, על האמון בתהליך והרצון של כולנו לעשות עוד קפיצת מדרגה בעונה הקרובה ולהמשיך להיות הקבוצה המאומנת, התוססת והמרגשת הזו שכל כך נהנתי לאמן במהלך השנה. תודה לצוות המדהים שלי ותודה לכל האוהדים, השחקנים ועושי המלאכה, ותודה אחרונה לחבר יקר שאני איתו כמעט מאז שאני זוכר את עצמי - אוהב אותך יגאל אנטבי. יאללה עפולה!".

בימים הקרובים צפויים שני הצדדים להיפגש ולחתום באופן רשמי, ומיד לאחר מכן לדון בסוגיית שחקני הרכש. יו"ר הקבוצה, דני אסולין, הוסיף: "הגענו לסיכום עקרוני עם אופיר חיים. המטרה היא לשמור על רוב הסגל הקיים ולחזק במקומות שאנחנו יודעים שיש לנו בעיה איתם".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חלש נכשל השנה
(עפולאי בדם: 22:37 15-05-2018)
ברגעי האמת
2
בהצלחה לאופיר חיים
(חיים חכם ...אולגה : 01:52 16-05-2018)
ולהפועל ראשון לציון..................... אולגה עוד תחזור
3
הפועל עפולה
(ציון: 13:09 16-05-2018)
אופיר כך כסף מראש אין להם שקל על התחת יש חובות ב2 וחצי מליון שקל תיזהר
4
אימפריה
(הפועל חדרה: 06:26 18-05-2018)
לאוהדי אולגה אין לכם קבוצה זאת לא בושה תעזבו את חדרה לכו תהיו אהודים של ביתר חדרה עזבו אותנו יא מנחוסים

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?