דור לוי מונה למאמן חדרה בחופים, קירטבה יפתח את העונה השמינית במועדון

עזב את תל אביב. לוי עזב את תל אביב. לוי
המאמן הצעיר שהרשים בעונה שעברה עם תל אביב ינסה להפתיע עם הקבוצה המתחדשת. החלוץ ימשיך לשמש כקפטן

קבוצת החופים של הפועל חדרה ממשיכה את הכנותיה לעונה הקרובה שתיפתח בעוד שבועיים. בשבוע שעבר נערכה הגרלה של הליגה וחדרה הוגרלה לבית המוות שכולל את האלופה מכבי נתניה, הפועל באר שבע שבנתה קבוצה בתקציב גבוה וגם הפועל כרמיאל שהגיעה בעונה שעברה למעמד חצי הגמר.

בשלב זה נראה כי חדרה תילחם על המקום הרביעי בשלב רבע הגמר עם העולה החדשה הפועל אשקלון והפועל פתח תקווה אותה מאמן צחי אילוז שאף מאמן בקבוצת הנוער של הפועל חדרה.

בשל ההתעסקות הרבה סביב העלייה של הפועל חדרה לליגת העל על כר הדשא דחו ראשי קבוצת החופים את ההכנות לעונה הבאה. מבחינה מקצועית במועדון מינו את המאמן דור לוי למאמן הקבוצה. לוי אימן בעונה האחרונה את קבוצת החופים של תל אביב שהייתה אחת הקבוצות הלוהטות בליגה.  לוי החליף בתפקיד את המאמן אוהד בוזגלו שנכשל בעונה שעברה ולמעשה שילם את המחיר.

גם סגל השחקנים עבר שינוי מהותי כאשר רק שחקן אחד נשאר משנה שעברה והוא הקפטן מיכאל קירטבה. האחרון יפתח את העונה השמינית במועדון ויקבע שיא שאף אחד בליגה לא עשה לפניו. בחדרה סיפרו כי קירטבה הפך לסמל הקבוצה ואף מחובר עם הקהל המקומי ולכן היה חשוב לקבוצה להשאירו. קירטבה ימשיך לשמש גם כקפטן הקבוצה. בנוסף אליו צירף לוי את נור ביסאן, בר שם טוב, עומר בוארון, נמרוד מחני, עדן בן מנשה, בר אלסברי, אדיר עטיה והשוער שרון חננייב. חלק מהשחקנים שיחקו בעונה שעברה תחת לוי בתל אביב. בימים הקרובים מאמינים בחדרה לצרף עוד מספר שחקנים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דור לוי
(קינן: 17:18 31-05-2018)
דור מאמן מעולה שיגיע רחוק
2
גזענים
(פארוק: 19:24 31-05-2018)
תתבישו לכם יא גזענים קצת כתבות על פלפלה כפר קאסם שמיצגים את המדינה ושרים את ההמנון תתבישו

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?