אוהד בוזגלו התפטר מנתניה: "שערורייה. מחתימים מאמן ורוצים לקבוע לו"

סוער ועוד לא התחילה העונה. בוזגלו סוער ועוד לא התחילה העונה. בוזגלו
פחות משבוע לפתיחת ליגת החופים וכבר יש לנו מאמן שהודיע על עזיבה: "מי שמחפש בובה לא ממנה את אוהד בוזגלו. טעיתם בכתובת"

סערה גדולה בקבוצת החופים של מכבי נתניה, וכל זאת פחות משבוע לפני פתיחת העונה. המאמן אוהד בוזגלו הודיע על התפטרותו המיידית מהקבוצה.

בוזגלו שמונה לפני שבועיים כמחליפו של לירון פרטוק, החליט לעזוב לאור המחלוקת עם ראשי המועדון ואף העביר ביקורת חריפה כנגד ראשי המועדון. המאמן פרסם פוסט חריף בעמוד הפייסבוק וכתב: "החלטתי לעזוב את מכבי נתניה בכדורגל חופים עוד לפני פתיחת הליגה. שערוריה וביזיון של התנהלות. מחתימים מאמן ורוצים לקבוע בשבילו לא בבית ספרי. מי שמחפש בובה לא ממנה את אוהד בוזגלו. "תהיה מאמן ותשתוק" טעיתם בכתובת. לא כסף ולא ג'וב יזיזו אותי מהיושר המקצועי שלי!".


המחלוקת בין הצדדים למעשה התחילה כבר בשבוע שעבר. מיד עם הגעתו לקבוצה החליט בוזגלו לבצע מספר שינויים מקצועיים וביניהם להביא לקבוצה את הבלם אסף חקאק ולבצע שינוי בגזרת השוערים. בוזגלו הודיע לבעלים דודו מכלוף על כוונותיו, אבל האחרון ניסה להוריד את המאמן מהרעיון. השניים התעמתו ולבסוף מכלוף הסכים לבצע את השינוי שכולל שחרור של הבלם אלעד שיק.

שיא המחלוקת הגיע בעמדת השוער כאשר בוזגלו החליט להחתים את עמית שמש במקומו של חן ברקוביץ'. לאחר מספר ימים בהם לטענת בוזגלו מכלוף לא ענה לטלפונים, התבצעה השיחה בה אישר הבעלים לשחרר את השוער. יומיים לאחר מכן צלצל מכלוף לבוזגלו ואמר לו: "אני לא מרגיש נוח עם השינוי בעמדת השוער ונצטרך להחזיר את ברקוביץ' לקבוצה".

בוזגלו זעם על כך שלכאורה ישנה התערבות מקצועית בעבודתו ואמר לבעלים: "אני כבר עשיתי את השינוי כי אני מרגיש נכון לעשות זאת. אני מאמן הקבוצה ורוצה לקבל את ההחלטות המקצועיות שלי כדי שהקבוצה תצליח. אם תרצה שאשאר בקבוצה, תצטרך להיות איתי בהחלטה הזאת".

מכלוף מצדו ביקש מספר ימים לחשוב על הנושא ואתמול (מוצ"ש) ערך שיחה נוספת בה הודיע כי לאחר שיחות עם נציגים כאלה ואחרים דורש להשאיר את ברקוביץ' בקבוצה. בוזגלו מצדו זעם והודיע על עזיבה מיידית. מכלוף אמר בתגובה: "בוזגלו מאמן מצוין שבא עם האמת שלו כדי להצליח להחליף את עמדת השוער. מצד שני מכבי נתניה זה מרקם אנושי שהולך ביחד וככה זכינו באליפות בעונה שעברה. אני חושב שהרבה אנשים מחכים כל השנה לתחרות הזאת ולהגיד שבועיים לפני פתיחת הליגה שיחפשו קבוצה אחרת אז לי זה לא התאים בפן האישי. התייעצתי גם עם מספר אנשי מקצוע שאמרו לי לא לבצע יותר מדי שינויים. אוהד כנראה רגיל לכדורגל דשא שם המאמן קובע יותר ואצלנו זה כדורגל חופים ואנחנו באים ליהנות. לא ראינו חלק מהמהלכים עין בעין והוא לא רצה להתפשר. אני לא הייתי מבטא כמוהו והשיחה בינינו הייתה שיחה מכובדת אבל כעת הוא מדבר אחרת. אני לא מחפש לריב עם אף אחד".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בוזגלו השחצן
(יהלום צהוב: 13:04 03-06-2018)
בוזגלו אתה מאמן אפס מאופס שחצן ומפוטר סידרתי!!! להחזיר מיידית את פרטוק לעמדת המאמן רק בזכותו זכינו באליפות אחרי שנים של סבל ובושות שגרם לנו המאמן הלוזר בני לם!!! חייבים להעיף את בני לם חולה הכסף ולתת לפרטוק להוביל אותנו לאליפות נוספת!!!
2
מפוטרמתפטר סידרתי
(מוריניו : 13:43 03-06-2018)
מאמן כושל .לא הצליח בשום מקום. נוהג להרוס ולברוח כשהעסק מתחרבן .ראה ק.מלאכי'עמישב'בית"ר כ"ס,נס ציונה,כפר אסם.הפועל ירושליים.. הכל כשלונות בקיצור אפס.
3
איך תשלם מזונות עכשיו תבקש הלוואה
(איגור ביטון : 15:58 03-06-2018)
ממאור שוב או תעשה חלוטורות כדוגמן
4
קודם כל הוא צודק, אבל...
(ניר: 16:29 03-06-2018)
זו גם ככה ליגה חובבנית שרק נותנת שואו לקהל ולצופים וגם ככה אף אחד לא באמת מתייחס אליה ברצינות כמו לליגות אמיתיות של ההתאחדות. אני גם לא מבין את האתר הזה שנותן במה לליגה הזו
5
תגובה ל 2
(יצחק: 17:31 03-06-2018)
צודק 100%
6
כנסו
(אליהו: 17:39 05-06-2018)
בוזגלו מאמן בונקריסט אפס ובן אדם עוד יותר אפס. לא להתקרב אליו

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?