נבחרי העונה 2017/18: ליגה ב' צפון א'

סיכום העונה סיכום העונה
העונה הגיעה לסיומה בליגות ב' והחלטנו לבחור לכם את 11 המצטיינים. מי המאמן הכי טוב? התגלית? המצטיין? וגם: האכזבה

ליגה ב' צפון א' הסתיימה. הפועל כאוכב דרסה לאורך רב העונה את הליגה וברגעי המאני-טיים התקשתה ונאבקה קשה נגד אחווה כפר מנדא, במחזור האחרון היא זכתה באליפות ועלתה לליגה א'. בני כאבול הרשימו בפלייאוף וכפר מנדא איכזבה. בתחתית, אחווה עראבה נאבקה עם סקציה מעלות תרשיחא, מעלות הביסו במבחני הישארות את מכבי עירוני יפיע מליגה ג'. מ.ס ג'וליס התפרקה, היורדת השנייה הייתה בני סמיע. העונה הסתיימה ו"דאבל פס" החליט לבחור את ה-11 של עונת 17/18 בליגה ב' צפון א', מי איכזב? מי היה התגלית של העונה? מי הצטיין? ומי מאמן העונה?

נבחרת העונה:
אחמד שולי (הפועל כאוכב) שוער צעיר שחווה עלייה שנייה ברציפות. הפגין בטחון עצמי, שקט ויכולת מצויינת שנתנה שקט לשחקני ההגנה של קבוצתו לכל אורך העונה, ספג הכי פחות גולים מבין שוערי הליגה (19 גולים ב-28 משחקים) ועזר בעלייה של הקבוצה לליגה א'.

אחמד שולי
חסן מנאע (הפועל אחמד מג'ד אל-כרום) אחרי עזיבת רוב הסגל מהשנה שעברה נשאר כמנהיג היחיד בקבוצה והנהיג את החברים הצעירים מתוך המגרש. בעל יכולות התקפיות והגנתיות מצויינות. היה לו חלק מאוד חשוב בהשארת הקבוצה בליגה מוקדם.

עלי זבידאת (הפועל כאוכב) בלם גבוה, חסון ואגרסיבי. החזיק את קו ההגנה ביחד עם החברים שלו והיה הבולט ביניהם. הציג יכולת מצויינת לכל אורך העונה והיה בורג חשוב בהישג ההסטורי של הקבוצה לעלות לליגה א' צפון.

חאלד זבידאת (עירוני בני כאבול) החזיק את ההגנה של קבוצתו והיה יציב, הפגין יכולת גבוהה ועזר לקבוצה לסיים בפלייאוף העליון היה המנהיג של הקבוצה ועזר לעשות שקט הגנתי בתוך המגרש.

אימן חמזה (הפועל בועיינה) שחקן צעיר ששמר לעצמו מקום קבע בהרכב של קבוצתו אשר סיימה במקום השלישי בטבלה ופלייאוף עליון. היה יציב בהגנה ועזר הרבה בהתקפה . שחקן מהיר מאוד שהיווה סכנה לכל קבוצה מהקו אחורי לתרומות התקפיות.

שאדי חמודי (הפועל אחווה כפר מנדא) היה ציר מרכזי בקבוצת כפר מנדא אשר התחרתה על העלייה לליגה א'. גילה יכולות מצויינות ומנהיגות באמצע המגרש בישל הרבה גולים ועזר לקבוצה להיראות מצויין לכל אורך העונה.

נביל עלי (קפטן הפועל כאוכב) מנהיג במגרש בעל יכולת אישית וקבוצתית מצויינת. התעלה עם הקבוצה מבחינת היכולת הקבוצתית והיה אחד השחקנים החשובים בקבוצה. נתן שקט לשאר החברים וייצב את מרכז השדה, היה לו חלק גדול בעלייה לליגה א'.

עלי (רמזי אבו אלהיג'ה)
אדהם שבלי (הפועל אחווה כפר מנדא) בעל יכולות אישיות וקבוצתיות מצויינות. שחקן מהיר, אגרסיבי וטכני. אחד מהשחקנים שהפגינו יכולות גבוהות בליגה ועזר לקבוצתו להתחרות על המקום הראשון עד לסוף העונה.

נאג'י אבו ג'בל (בני ממב"ע הגולן והגליל) שחקן מהיר אגרסיבי, מבין את המשחק. הוביל קבוצה צעירה שעלתה רק השנה לליגה ב' והפתיע את כולם ביכולת האישית שלו. הצטיין ודחף את קבוצתו להישאר בכבוד ויחסית מוקדם בליגה. נתן ובישל הרבה גולים והיה לו חלק גדול בהשארות של ממבע בליגה.

מוחמד זידאן (הפועל כאוכב) שחקן מהיר עם ראש על הכתפיים, חכם, עם יכולת אישית וקבוצתית מצויינת . מילא את מקומו של חלוץ הקבוצה שנפצע, מוחמד אבוריא בצורה טובה כשכבש ובישל הרבה גולים חלקם במשחקים ובזמנים המכריעים ועזר לעלייה של הקבוצה לליגה א'.

מוחמד זידאן
מוחמד אבוריא (הפועל כאוכב) שיחק 13 משחקים עד שנפצע ובהם כבש 17 גולים וסיים כמלך השערים של הליגה בסוף העונה. מריח שערים, עזר עם יכולת הכיבוש שלו לקבוצה להתברג במקום הראשון, בצמרת הטבלה כבר מהמחזור הראשון והיה לו חלק מאוד חשוב בעליית הקבוצה לליגה א'.

מוחמד אבו ריא
הנבחרת המלאה:

נבחרת העונה
תגלית העונה: יזן נסאר (הפועל כאוכב)
בן 20 בסך הכל, לקח את ההזדמנות שנתן לו המאמן כבר מתחילת השנה בשתי ידיים ושמר על מקום קבע בהרכב המנצח של קבוצתו. כבש ובישל גולים מכריעים אשר עזרו בעלייה של הקבוצה לליגה א'. הוא בלט בהרבה משחקים, שחקן מגוון שמשחק במספר תפקידים. חזק, מהיר ובעל יכולת אישית מצויינת. מצפה לו עתיד טוב.

שחקן העונה: נביל עלי (קפטן הפועל כאוכב)
מנהיג אמיתי בתוך המגרש אשר עזר לייצב ולקשר בין ההגנה להתקפה דרך משחק מסודר . עלי הפגין יכולת מצויינת למשך כל העונה והיה אחד השחקנים החשובים במערך של הקבוצה אשר עלתה לליגה א', כבש ובישל גולים מכריעים שהכריעו את גורל העלייה של הקבוצה .

מאמן העונה: סאלח נמארנה (הפועל כאוכב)
מאמן צעיר בן 34 שלקח את הקבוצה באמצע העונה שעברה (2016/17) אשר הייתה במקום לפני אחרון בטבלה ועלה איתה עד למקום הרביעי עם 17 משחקים בלי הפסד והוביל את הקבוצה בפלייאוף העליון והשאיר את הקבוצה בליגה בכבוד. השנה, עם רוב שחקני הסגל מהשנה הקודמת ושינוי של 3-4 שחקנים המשיך את המסע עם הקבוצה והצליח לבנות ולחבר קבוצה, להדריך אותה לשחק כדורגל מודרני ושמח. עם שחקנים צעירים ולא מוכרים עם תקציב שנע 450-500 אלף ש"ח הצליח נמארנה להתברג במקום הראשון כבר מהמחזור הראשון ולפתוח פער עצום שנע בין 6 עד 13 נקודות הפרש ועלייה היסטורית לליגה א' לקבוצה אשר אף אחד לא נתן לה סיכוי לעלות מהמקום ראשון. 22 משחקים, 18 נצחונות, 3 תיקו והפסד בודד. כמו כן, הצליח להדריך ולאמן את הקבוצה לעלות לסיבוב ח' בגביע המדינה ולנצח קבוצות מליגות יותר גבוהות ועל כך נבחר למאמן העונה, על אף שפוטר לאחר 22 ומחזורים ועל חשבונו מונה איימן חלאיילה.

מאמן העונה 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש דברים שצריך
(הוהוהו דיר באלק מין: 09:58 11-06-2018)
לחדד נמארנה לא פוטר בצורה ישירה אלא בצורה עקיפה הנחיתו לו איימן חלאילה על הראש וזאת לאחר משבר שנוצר בינו לבין השחקנים והשחקנים הפסיקו לשחק למענו , השחקנים בגדו בו במילים עדינות ולכן ראה לנכון לעזוב ואני הייתי עושה אותו דבר אגב
2
אף שחקן יהודי?
(אליקו: 12:16 11-06-2018)
גזענות !!!!!!!!!
3
מה עם ליגה ג'?
(דודו: 13:27 11-06-2018)
4
ממבע
(ממבע: 18:43 12-06-2018)
אתה בוחר בזידאן שסיים עונה עם 13 שערים כולל גביע ומשאיר את אסעד עמאשה שסיים עונה עם 19 שערים כולל גביע בחוץ . רואים שאתה גזען תתביש לך דאפר מחאמיד

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?