כפר קאסם רוצה להחזיר את האליפות

רוצים אליפות. פלפלה כפר קאסם רוצים אליפות. פלפלה כפר קאסם
לאחר שאיבדה את התואר בשנה שעברה מקווים במועדון לחגוג העונה עם שלושה זרים מהטובים בעולם

לאחר שחזרו מהמסע האירופי שלהם תתחיל כפר קאסם את משחקי הליגה ותרצה להחזיר העונה את תואר האליפות. בכפר קאסם זוכרים כיצד איבדו את האליפות בשנה שעברה במשחק הגמר וירצו לתקן את הטעויות.

כחלק מהתיקון ביצעו מספר החתמות מרתקות בעיקר בקרב השחקנים הישראלים בדמותם של הבלם ואסים אגבריה ושני שחקני התקפה אדיר דנין וחמאדה ג'ברין. מדובר בשני שחקנים בכירים בכדורגל חופים שאף השתייכו לנבחרת ישראל ושחקן צעיר שנחשב לכישרון החדש.

בנוסף, בניגוד למשחקים באירופה שם שיחקו זרים אחרים, במשחקי הליגה ישחקו צמד הברזילאים דניאל סוזה שממשיך מהעונה שעברה והחלוץ דמאייש. בנוסף, צורף גם חלוץ אוקראיני שנחשב לאחד השחקנים הטובים באירופה.


יו"ר הקבוצה נימר עמאר אמר לקראת הטורניר: "אנחנו מתאמנים כבר חודשיים ונמצאים בכושר טוב. אנחנו כהנהלה עשינו את כל הדברים הנדרשים בכדי להגיע מוכנים כולל מחנה אימונים בספרד. כעת זה נמצא ברגלי השחקנים והצוות המקצועי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר קאסם
(שווקת: 12:45 09-06-2018)
מה שמעניין ומדאיג שאף ערוץ לא הזכיר שקבוצת החופים מכפר קאסם מיצגים את מדינת ישראל...לו היתה קבוצה מהמגזר היהודי היו כל הערוצים מלווים אותם ומשירים את המשחקים שלהם....רק זה בגלל שהם ערבים...
2
תל אביב
(נאור: 19:42 22-06-2018)
אכן בני פלפלה כפר קאסם ייצגו את המדינה בטורניר גדול בפורטוגל ונוצחו במשחק הגמר על חודו של שער,מאז הקמת הקבוצה לפני 11 שנים,היא הקבוצה שזכתה ברוב אליפויות כדורגל החופים בארץ,לקבוצה מגרש אימונים בעיר,הנהלה מעולה בראשות נימר עמר שדואג לכל העניינים.