עוד לפני פתיחת העונה: אלירן חודדה הודיע על התפטרותו

אלירן חודדה (מימין) אלירן חודדה (מימין)
מנהלה המקצועי של הפועל איכסל: "אני והנהלת המועדון לא רואים את דרך הניהול עין בעין. מאחל להם בהצלחה"

לזה בהפועל איכסל לא ציפו. היום (ראשון) הודיע מנהלה המקצועי של הקבוצה, אלירן חודדה, כי הוא מתפטר מתפקידו וזאת לאחר חודש בלבד מאז שמונה.

בהודעת ההתפטרות כתב: "חברים יקרים שלום. החלטתי להודיע על התפטרותי ממשרת המנהל המקצועי של מועדון כדורגל הפועל אכסאל מכיוון שאני והנהלת הקבוצה לא רואים עין בעין את דרך הניהול של מועדון כדורגל מסודר ומקצועני. חשוב לי להדגיש שלא היו בינינו חילוקי דעות מקצועיים אבל מבחינתי ישנם דברים שהם חשובים יותר מעניינים מקצועיים ובשבילי הם אבן יסוד בניהולו של מועדון כדורגל. מאחל להם בהצלחה בהמשך הדרך ומאמין שדרכנו ייפגשו בעתיד".

באיכסל הגיבו: "בשם מועדון כדורגל הפועל עימאד איכסל אנו מודים לאלירן חודדה ומעריכים אותו מאוד על תקופתו במועדון הן כשחקן והן כמנהל מקצועי, הדלת שלנו נשארת פתוחה עבורו ואנו מאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו. נמשיך לעבוד בכל הכח על ההכנות לפתיחת העונה בהדרכת המאמן החדש גילי לבנדה ואין לנו ספק שתיבנה באיכסל קבוצה טובה וראויה לליגה הלאומית".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אכסל מועדון שכונה עם בעלים שכונה מגיע להם להיות בליגת השכונות
2
הכתובת היתה על הקיר
(ניסו: 09:15 11-06-2018)
התנהלות מטופשת . לא ההיתם צריכים מנהל מקצועי מהתחלה אין לכם כסף ואין לכם מושג
3
הצחקתם אותי
(קופיקו: 10:23 11-06-2018)
מנהל טכני מי החליט עאטף אל סעיד ??? או בהאא. הנהלה שכונה יש לכם מזל שמקבלים תקצוב קטן מזכויות השידור וההאתחדות אחרת הייתם עושים פדיחה
4
חודדה
(חדרתי: 19:31 11-06-2018)
אתה גדול שחקן ענק לא צריך אותם בכלל
5
למספר 3 בחוט אגרי בנוס טיזק
(איכסאל: 19:42 11-06-2018)
יא חנזיר תזדהה לפחות. שתגיע לרבע מבהאא או עאטף תדבר
6
למספר 5
(קופיקו: 14:06 12-06-2018)
מה שווה קבוצה שאין בה ייצוג מקומי מלבד חברי ההנהלה מה אתה רוצה שאבוא לאהוד את הזרים . מספיק עם ההתנהלות הזו בסוף נרד ונבכה ונישאר בלי קבוצה תראה מה קרה לאחווה עראבה האם לגורל הזה אתה חפץ . ותדאג לשמור על הדבש שיוצא מפיך

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?