מגדל העמק: מג'די חלאיילה חזר, אביב כהן ואופק ואסף מלול חתמו

שוערה החדש/ישן של מגדל העמק שוערה החדש/ישן של מגדל העמק
פרסום ראשון: השוער חתם באופן רשמי ויעמוד בין הקורות. הקפטן נפגש עם ראשי המועדון והצוות המקצועי והאריך את החוזה שלו ("שמח להמשיך ולשחק תחת המדים של הקבוצה") יחד עם אחיו והחלוץ

הפועל מגדל העמק האיצה את ההכנות לקראת העונה הבאה, והערב (שני) החתימה ארבעה שחקנים.

השחקן הראשון שחתם הוא הקפטן אופק מלול. הקשר נפגש עם ראשי המועדון והצוות המקצועי, בתום הפגישה הצליח להגיע להבנות וחתם על החוזה באופן רשמי. מלול היה אחד השחקנים המשמעותיים במסע ההישארות של הקבוצה ולמרות התעניינות מצד מספר קבוצות בליגה א', העדיף לחתום במועדון בו גדל.

הקשר אמר לאחר החתימה: "אני מאוד שמח להמשיך במגדל העמק לעונה נוספת. מודה להנהלה ולצוות המקצועי שהמשיך לתת בי אמון. אני מקווה שהעונה הנוכחית תהיה טובה יותר מהקודמת. שיהיה לנו בהצלחה".

מי שחזר למועדון הוא לא אחר מאשר השוער מג'די חלאיילה. בעונה שעברה שיחק בהפועל שפרעם לאחר שעמד בין הקורות של מגדל העמק במשך שלוש שנים, וכעת החליטו בצוות המקצועי להחזיר את חלאיילה לבין הקורות.

שחקן נוסף שחתם באופן רשמי הוא אחיו של מלול, אסף. הקשר הצליח להגיע להבנות עם קברניטי הקבוצה ויהיה חלק מהסגל של המועדון גם בעונה הקרובה. בנוסף אליו, גם החלוץ הביתי אביב כהן האריך את החוזה שלו בעונה נוספת וימשיך לשחק תחת המדים של מגדל העמק בעונה הבאה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שפו ענק
(ישראל : 19:52 11-06-2018)
בהצלחה על החתימות לההיא את אבי מלכה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?