מוסא בן חיים חתם כמאמן מכבי שעריים

בן חיים במעמד החתימה בן חיים במעמד החתימה
פרסום ראשון: המאמן שהוביל את "ירמיהו" חולון לפלייאוף העליון ינסה לעשות דבר דומה בקבוצה הרחובותית במקומו של שלומי עמר שעבר לנורדיה

מכבי שעריים החלה את הכנותיה לעונה הבאה כאשר הערב (רביעי) מינתה מאמן חדש בדמותו של מוסא בן חיים.

בן חיים אימן בשנים האחרונות ב"ירמיהו" חולון ולפני עונה העלה אותה לליגה א' ובעונה האחרונה הגיע עם העולה החדשה לפלייאוף העליון.

המאמן נפגש לאחרונה עם ראשי "ירמיהו" והבין כי הקבוצה תוריד משמעותית את תקציב הקבוצה ולכן בחר למצוא לעצמו יעד חדש. בשעריים נפרדו הקיץ משלומי עמר שעבר לנורדיה וכעת ינסו לשקם את עצמם עם מאמן חדש.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מוסא
(ידוע: 00:24 14-06-2018)
בחירה נכונה אין ספק שנצליח כל המחמאות לעוסקים בדבר
2
את העגלה של חולון מהבוץ ..להחתים אותו במיידי לפני שיחטפו אותו
4
קרמו חי את המשחק. הוא כל הזמן מעיר לשחקנים, מבקש מהם דברים, צועק, מרוכז כל הזמן במשחק והקריאות מהיציע להכניס שחקן כזה או אחר לא מוציאות אותו משיווי משקל. הרצלבדרך כלל עושה חילופים קבועים - אבל מפתיעים ידע עצום באימון קבוצות וטקטיקן ממדרגה ראשונה..
5
קרמו מאמן עם שכל, כל שיקולי הדעת שלו הם לטובת הקבוצה. הוא מחדיר לשחקנים מסרים שמאמנים אחרים לא מצליחים כנראה לקלוט אותם, כי אם הם היו קולטים אותם, צורת החשיבה שלו יש לו פתרונות לכל בעיה, וכבר ראינו את זה מספיק פעמים השנה שהוא חזר מפיגור של 1-0 ומ
6
בושה!!!
(ירון: 15:29 14-06-2018)
בושה וחרפה שהחתמתם מאמן שהולך עם שומרי ראש ומתעסק בהלוואות שונות ומשונות...עכשיו כל השחקנים שחייבים לו כסף יחתמו בשעריים... (כדוגמת ליאור אסולין)הדרדרתם לתהום!!! כפיר עשית את טעות חייך!!! הרסת את השם הטוב שלנו,ההחתמה הזו היא בכייה לדורות!!!!
7
תחתימו אותו לעונה+ אופציה לשנתיים נוספות

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?