אדם לם: "אנחנו משחקים נגד השחקן הכי טוב בכל הזמנים"

כוכב גם בחופים וגם בדשא. אילוז (סטראבו) כוכב גם בחופים וגם בדשא. אילוז (סטראבו)
בנתניה נותנים כבוד לקפטן לשעבר, אבל רוצים להשיג ניצחון נוסף. אילוז: "אין מה להגיד לגבי יחסי הכוחות. נבוא לתת הכול". אילן צרפתי מונה למאמן פתח תקווה

מכבי נתניה ועירוני פתח תקווה ייפגשו במשחק המרכזי של המחזור השני בליגת החופים. הקבוצה מפתח תקווה אמנם התחילה את הכנותיה רק בשבוע שעבר והשחקנים ערכו שני אימונים בלבד ואף הפסידו במשחק הראשון לבאר שבע, אבל השבוע הגבירו בפתח תקווה את קצב האימונים ואף החליטו לצרף את אילן צרפתי לצוות האימון כאשר הבעלים צחי אילוז ישמש כשחקן בלבד.

אילוז אמר לקראת המשחק: "קודם כל מגיעות מחמאות לשחקנים הצעירים שלנו שבקושי הספיקו להתאמן שני אימונים וסיפקו תצוגה מהנה מול קבוצה חזקה כמו באר שבע עם זרים. השנה המטרות הן צנועות בגלל בעיות הבנייה של הקבוצה אבל אני מאמין שתוך זמן קצר יגיעו גם התוצאות. לצערי אני חייב לקחת העונה צעד אחורה כשחקן כי לא התאפשר לעשות הכנה וצירפנו לצוות את המאמן אילן צרפתי. אני זקוק לחופשה וריענון לאחר עונה ארוכה בדשא. לגבי נתניה אז מדובר באלופה אשתקד אין מה להגיד על יחסי הכוחות שידועים והשנה ההתמודדות שלנו היא מול קבוצות אחרות. נבוא לתת את הכול".

מהצד השני, בנתניה הביעו שביעות רצון מהניצחון המתוק על כרמיאל, אבל יודעים כי הקבוצה חייבת המשכיות. גם השבוע לא מונה מאמן קבוע כאשר אדם לם ימשיך לשמש כמאמן שחקן. לם התייחס למשחק ובעיקר לכוכב של פתח תקווה צחי אילוז. לם: "אנחנו משחקים נגד השחקן הכי טוב בכל הזמנים. הוא מכונה של תרגילים, מאמן ענק והוכיח גם בדשא השנה. היה לי כבוד להרגיש מהצד השני מה הוא גורם לקבוצה היריבה. פתח תקווה היא קבוצה שרצה ועובדת עם חבריה פחות מנוסים ואני מקווה שהניסיון שלנו ינצח".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
את מי בדיוק הוא אימן בדשא בעונה האחרונה ועוד בהצלחה? מספיק עם הקשקושים והיחצנות,ישב בבית כל העונה ואף אחד בכלל לא רצה להתעסק עם הטיפוס השלילי הזה.
2
אילוז
(מאמן: 23:08 15-06-2018)
העלה את חדרה נוער לליגת העל אחרי 234 שנים
3
תגובה ל 1
(קובי: 18:36 16-06-2018)
את הקלישאות האלה ,אתה לא הראשון. מציע לך לרשום את מה שאני כותב ,אולי תצחק אבל בכול זאת ,צחי אילוז אחד ממאמני העתיד בכדורגל הישראלי ,אם הייתה לי מסעדה הרבה היו באים לאכול את הכובע העונה הזאת.נוער חדרה בליגת העל שעליה חתום צחי אילוז.

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?