צליל חתוכה חתם במועדון ספורט כפר קאסם

חיזוק משמעותי. חתוכה חיזוק משמעותי. חתוכה
פרסום ראשון: השוער ששיחק בעונה האחרונה בהפועל מרמורק ועירוני רמת השרון ינסה לעזור לכפר קאסם לעלות ללאומית. יחזקאל: "החתמת ענק בליגה א"

 מועדון ספורט כפר קאסם ממשיכה במסע החיזוק כאשר הערב החתימה את השוער צליל חתוכה. חתוכה ששיחק מספר שנים בהפועל תל אביב התחיל את העונה האחרונה בהפועל מרמורק ובמהלך העונה עבר לעירוני רמת השרון. בכפר קאסם מבינים את חשיבות עמדת השוער והחתימו את השוער הבכיר באמצעות סוכנו אורן יחזקאל. "מדובר בשוער בכיר שיעזור לנו לעלות ליגה" אמרו בכפר קאסם. סוכנו של השחקן, אורן יחזקאל, אמר לאחר החתימה: "החתמת ענק בקנה מידה של ליגה א'. צליל יעשה היסטוריה בכפר קאסם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חתוכה, כנראה סיימת את החלום שלך להיות שוער מקצוני. במקום להתקדם אתה ממהר ורץ לחתום בליגה א. נתנו לך הכוונה לקויה, המבין יבין. האתה צריך אנשים מקצוענים לידך. טעית הפעם בבחירת הצוות שלוקח אותך לאבדון. בהצלחה
2
אסף רז חתם באיכסל בלאומית, איך אתה בליגה א'. איך שאני רואה את זה, ואני רואה טוב. האנשים שלך יקחו אותך עוד לליגה ב'. אתה יורד בליגה, אתה יורד ברמת האימונים והמשחקים.
3
שוער חלש
(עבד: 02:02 21-06-2018)
אם היה נשאר במרמורק היו יורדים ליגא קמה גולים קבל באשמתו הישירה הבעיה של כפר קאסם שהם בוחרים שחקנים לא לפי יכולת אלה לפי סוכנים של השחקנים עוד נוכל קש מהשוער הזה
4
לא חכם בכלל
(איוונקה: 04:14 21-06-2018)
עם סכום זה אפשר להביא 4 שחקנים מרכזיים
5
לא חכם בכלל
(איוונקה: 04:14 21-06-2018)
עם סכום זה אפשר להביא 4 שחקנים מרכזיים
6
בהצלחה
(ערן: 09:56 22-06-2018)
שוער מצויין עם עבר מוכח, שיהיה בהצלחה גם לך וגם לכפר קאסם

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?