שי חג'ג': "רוצים לעשות הפתעה שתיזכר כאן המון שנים"

מבינים את חשיבות המשחק. שחקני נתניה מבינים את חשיבות המשחק. שחקני נתניה
הפועל אשקלון אומנם הפסידה לכרמיאל אבל הרשימה מול אחת הקבוצות החזקות בליגה. מהצד השני נתניה תהיה חייבת להימנע מהפסד שני ברציפות

המשחק המרכזי של המחזור הקרוב בליגת החופים יהיה הקרב בין הפועל אשקלון למכבי נתניה. אשקלון של הבעלים קובי סוויסה וסיגלית אמר אומנם הפסידו במחזור האחרון להפועל כרמיאל  אבל הוכיחו עליונות רבה לאורך כל המשחק וזאת למרות שכרמיאל נחשבת לאחת הקבוצות החזקות בליגה.

באשקלון מבינים כי המחמאות הרבות שמקבלת הקבוצה מתחילת העונה לא תשאיר אותם בליגה וינסו להשיג ניצחון ראשון דווקא מול האלופה מנתניה. מאמן אשקלון, שי חג'ג', אמר לקראת המשחק: "זה משחק מעניין מול אלופת המדינה, אנחנו מקבלים אותה לאחר הפסד בשער זהב. אנו מגיעים למשחק הזה נחושים ומאמינים בעצמנו לעשות את המקסימום מול האיכות והזרים של נתניה.  בשלושת המשחקים האחרונים סבלנו מחוסר מזל וחוסר ניסיון בחופים של השחקנים שלנו. ידענו לצמצם פערים עם המון לחימה ונגיע גם הפעם לתת את הכול ולנסות ולעשות הפתעה שתיזכר כאן המון שנים וכמובן לשמח את הבעלים שלנו קובי סוויסה ואשתו סיגלית אמר סוויסה שנותנים את הלב לקבוצה".

מהצד השני נתניה מגיעה למשחק הזה לאחר ההפסד לבאר שבע ובמועדון יודעים כי הקבוצה רוצה לשחזר את ההישג מהעונה שעברה אסור לה עוד למעוד שוב העונה. "למדנו מהטעויות שלנו מול באר שבע ונגיע מאוד מוכנים לאשקלון" אמרו בנתניה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?