חופים: חדרה וב"ש העפילו לרבע הגמר. צפו

תמונת רבע הגמר כמעט מלאה (סטראבו) תמונת רבע הגמר כמעט מלאה (סטראבו)
השתיים עלו לשלב הבא יחד עם כפר קאסם, בית"ר ירושלים, נתניה, ראש העין וכרמיאל. במחזור האחרון ת"א ובני יהודה ילחמו על הכרטיס האחרון

תל אביב - בית"ר ירושלים 7:4
המשחק הראשון של היום הפגיש את הקבוצה מת"א לקבוצה מהבירה, בדו-קרב שהבטיח וגם קיים. חגיגת השערים החלה כבר בדקה השישית עם שער אדיר של שלום אדרי ממרכז המגרש, שאוזן כעבור דקה בבעיטה מדויקת של יכין גלעדי. יוגב בנישו בעט לאחר הקפצה טיל קשתי שהכניע את השוער בדקה ה-9 והחזיר את היתרון לבית"ר. צמד שערים תוך דקה של שגיא חייט (10,11), כבר פתחו פער גדול לצהובים שחורים. בדקה ה-20 צימק ליאור אוסמרה את התוצאה ל 4:2. 5 הקפצות על כף הרגל ואז בעיטת טיל קרקע על החול של יכין גלעדי כבר צימקו את התוצאה ל 4:3. בדקה ה-29 העלה ניר כהן את היתרון לתוצאה 5:3, אבל כעבור דקה בלבד, השלים גלעדי שלושער והתוצאה כבר 5:4.עד סוף הוסיפו שגיא חייט שער שלישי בדקה ה-31, וחברו יוגב בנישו במספרת בדקה ה-33, שחתם את התוצאה 7:4 לטובת הירושלמים.

באר שבע - הפועל חדרה 6:5
הקבוצה החדשה והמפתיעה מב"ש, נפגשה עם האנדר-דוג החדרתי, שאף אחד לא ספר ערב פתיחת הליגה, ולכן כל הקבוצות שמשחקות מולה משלמות על כך בריבית דה ריבית. המשחק נפתח בצמד של הזר הדרומי הנפלא פליפוב תוך דקה. בדקה השמינית שער בסיבוב של פליפו על ההגנה ולאחר דקה נוספת כבש את השני. בדקה ה-11 נמרוד מכאני צימק בפנדל, אבל הזר היפני המצויין גוטו עם פנדל בדקה ה-14 העלה את ב"ש ליתרון מבטיח של 3:1. בדקה ה-16 בעט בר שם-טוב בעיטה חופשית וצימק את התוצאה ל-3:2. ריידר מהצד השני העלה בדקה ה-24 את ב"ש ליתרון 4:2, אך קירטבה הגיב מידית בדקה ה-26 וצמצם את התוצאה. בדקה ה-27 הצליח פליפוב להשלים שלושער ולהעלות ל-5:3. בעיטה מרחוק של אלון זהן בדקה ה-30 קיזזה את היתרון, ושער שיוויון הדרמטי של חדרה נכבש על הבאזר, עם פנדל לאחר הכשלה מאחור של מתן כהן שגררה גם כרטיס אדום כנגדו. מיד עם בעיטת הפתיחה של הארכה, כבש נמרוד מכאני שער מרהיב בבעיטת יעף, שהעניקה ניצחון מפתיע ויוקרתי לחדרתים.

א.פ חולון - עירוני ראש העין 5:1
הקבוצה מחולון שהיא הקבוצה היחידה בבית א' ללא ניצחון העונה, נפגשה למשחק נגד עירוני ראש העין, מתוך מטרה להראות שלמרות ששם הקבוצה הוא "אבא פגום", הם יכולים להוכיח מושלמות במשחק חופים. פריאס, הזר החדש של ראש העין, העלה את הקבוצה על הלוח בדקה ה-13 עם נגיחה מדוייקת. הזר השני פורטלה, הוכיח ניצוצות של יהלום על החול, עם בעיטה בסיבוב מרחוק ושער מרהיב בדקה ה-31 שהכפיל את התוצאה. בשלב הזה, הימרה חולון על כל הקופה, מה שהביא את אבו-סבית למצוא את עצמו לבד מול השוער ולהעלות ל-3:0 בדקה ה-33. אטראש החולוני קיזז את היתרון בדקה ה-34, אך שער של אדיר ונטורה בדקה ה-35, ומהלך של בעיטת וואלי לחיבור, מזריקה של השוער אל ניסן רביבו, חתם בדקה האחרונה את תוצאת המשחק.

שחקני ראש העין (סטראבו)
בני יהודה - בני כפר קאסם 6:2
סגנית האלופה מכפר קאסם ממשיכה לדרוס את הליגה בהילוך ראשון, וניפקה גם היום ניצחון יוקרתי, הפעם על הזהובים מהשכונה. כבר בדקה הראשונה, ה-"משוט", ואסים אגבריה, העלה בנגיחה את כפר-קאסם על לוח התוצאות. בדקה ה-16, אגבריה מכפיל את התוצאה ומאזן הגולים שלו במשחק, בבעיטה מדויקת מרחוק. בדקה ה-19, הזר של כפר קאסם זוברוסקי כבש מספרת מנקודת הקרן ממסירה של השוער והתוצאה כבר 3:0 לירוקים מכפר-קאסם. אותו אולג זוברובסקי כבש גם את הרביעי לקאסם בבעיטה מדויקת בדקה ה-21. את שערו השלישי כבש אגבריה במבצע נאה בדקה ה-26. בדקה ה-29, ביסקלטה מופלאה של אדיר דנין וכבר יתרון שש לפלפלה. עד הסיום הצליחו בני יהודה רק לצמק את התוצאה, עם שערים של באחש בדקה ה-30 ומגול בדקה ה-35.

עאמר יתים (סטראבו)
הפועל פ"ת - הפועל כרמיאל 8:7
המשחק הצמוד, המרהיב ועתיר הגולים של המחזור הגיע מהמשחק האדיר הזה, עם ארבעה שערים של יהלום החופים צחי אילוז. ראשונים על הלוח, הקבוצה הצפונית עם שער של אופק יפרח בדקה השביעית. בדקה ה-10 העלה דור הלוי את הצפוניים ליתרון שתיים מבעיטת פנדל מדוייקת. צחי אילוז השתלט על מסירה גרועה אחורה של דור הלוי וצימק בדקה 11. דקה לאחר מכן מגדיל צברי את היתרון ל-3:1, וגרמזנו כעבור עוד דקה כבר מגדיל את התוצאה ל-4:1. צחי אילוז בנגיחה לאחור בדקה ה-15 מצליח לנגוח לאחור ולקזז את התוצאה ל- 4:2, אך מיד עם בעיטת החידוש, מצליח דור הלוי לבסס את ה-5:2 לכרמיאל. בדקה ה-20 גומז הקטין את התוצאה ל- 5:3, ונותן תקווה למלאבסים. אך דור הלוי, עם השלישי במשק, נגח לרשת בדקה ה-24 והעלה את התוצאה ל-6:3, והנחישות של שרון גרמזנו, מביאה את כרמיאל ליתרון מבוסס של 7:3 בדקה ה-23. צחי אילוז במספרת בדקה ה-24 החזיר את פתח -תקווה לעניינים, אבל אלון לוי מכרמיאל בדקה ה-26 מייצר יתרון בטוח של 8:4. צחי אילוז בבעיטה מרחוק (28) וצמד של אור וקנין (30,31), רק הצליחו לקרב את המלאבסים לנקודות הראשונות, אבל בתום המשחק, נותרה פתח-תקווה ללא נקודות.

הפועל אשקלון - מכבי נתניה 4:1
האלופה הגאה התייצבה למשחקה היום לאחר הפסדה במחזור האחרון לב"ש ושאפה במשחקה נגד הקבוצה החדשה מאשקלון להוכיח כי הייתה זו לא יותר ממעידה חד פעמית. בדקה השישית נפסק פנדל לנתניה, אותו ניצל קובי בדש ליתרון הראשון במשחק לנתניה. בדקה ה-20 בן בריגה הכפיל ליהלומים מנתניה את התוצאה. בדקה ה-23 כבש הזר דומינגו (שחקן הנבחרת הצעירה בחופים של ספרד) את השער השלישי לנתניה, והראשון עבורו בארץ הקודש, וכבר 3:0. קובי בדש כבש בדקה ה-24 את שערו השני, כאשר סאטאו בדקה ה-27 (שהורחק בדקה ה-36) הצליח רק לצמק את התוצאה ל 4:1.

שחקני נתניה (סטראבו)
צפו בתקצירים:


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?