ליגת החופים מציגה: המחזור האחרון של העונה הסדירה

מחזור מרתק במיוחד (סטראבו) מחזור מרתק במיוחד (סטראבו)
הגענו לישורת האחרונה. כפר קאסם רוצה לסיים ראשונה ואילו פתח תקווה תתמודד בקרב הישרדות מול אשקלון

ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים, תשחק את המחזור האחרון של שלב הבתים בשישי הקרוב, ואיזה מחזור מטורף מחכה לנו. מדובר במחזור שיכריע את תמונת העולות לשלב רבע הגמר והקבוצות שינשרו למבחנים.

הפועל פ"ת - הפועל אשקלון
מפגש של שתי הקבוצות המאכזבות של הטורניר שצברו עד כה 0 נקודות. המשחק בין הקבוצות יכריע מי יקבל את המקום בהצלבה נגד הקבוצה שתסיים במקום האחרון בבית ב'.הקבוצה שתפסיד במשחק הזה, תשחק במשחקי ההצלבה נגד מי שתסיים במקום החמישי של בית ב'.

פתח תקווה תצליח להתחמק ממאבק על הישארות? (סטראבו)
בני יהודה - תל אביב
אחד המשחקים המרתקים של המחזור. המנצחת תזכה לשחק בפלי-אוף העליון, נגד הקבוצה שתסיים במקום הראשון בבית א'. המפסידה תנשור למשחקי המבחן ותקבל את הקבוצה שתסיים במקום האחרון בבית א' (למעט ניצחון של חולון בהפרש מצטבר של מעל 10 שערים, במקרה שכזה תסיים במקום האחרון בבית ותפגוש את הקבוצה שתדורג במקום החמישי בבית א').

באר שבע - הפועל כרמיאל
מפגש בקבוצות המחזיקות את אותו מספר נקודות ואותו הפרש שערים. הקבוצה שתנצח את המשחק, תטען לאליפות בית א' במקרה שבו חדרה תנצח את נתניה או במקרה שבו ההפרש של המנצחת יהיה +5 על ההפרש שבו תנצח נתניה את חדרה.

חולון - בית"ר ירושלים
הקבוצה המפתיעה של העונה (בית"ר) פוגשת את הקבוצה המאכזבת של העונה (חולון). ניצחון של בית"ר ישריין עבורה את המקום השני, ובמקרה של ניצחון בית"ר והפסד של כפר קאסם, בהפרש מצטבר של 7 שערים, אז המקום הראשון של בית ב' ילך לקבוצה מהבירה.ניצחון של החולונים 95הפסד של ת"א או בני יהודה בהפרש מצטבר של 10 או 11 גולים, ישריין עבורה את המקום הלפני אחרון בבית, מה שיפגיש אותה עם נועלת בית א'.

ראש העין - בני כפר קאסם
ערב המחזור נראה כי רק כח בלתי סביר, ינשל את כפר-קאסם מהמקום הראשון של בית ב'. כדי שתרחיש שכזה יקרה, ראש העין חייבת לנצח את כפר קאסם, ושבית"ר י-ם תנצח בהפרש שיעלה על 7 שערי הפרש ואז תנשור כפר קאסם למקום השני. ניצחון של ראש העין יכול להבטיח לה את המקום השני רק בתרחיש שבו חולון תנצח בית"ר י-ם.

יצליחו להוציא נקודות מכפר קאסם? שחקני ראש העין (סטראבו)
מכבי נתניה - הפועל חדרה
חניכיו של לירון פרטוק נפגשים למשחק שבו ניצחון ישריין עבורם את המקום הראשון בבית התחרותי, בית א'.במקרה של הפסד להפועל חדרה, נתניה תסיים בכל תרחיש במקום השלישי בבית. ניצחון של חדרה לעומת זאת, יבטיח לה "רק" את המקום השני בבית. במקרה של הפסד, תסיים חדרה את העונה במקום הרביעי המכובד עם 8 נקודות, שערב הטורניר איש לא האמין שיצליחו להשיג עם הסגל החדש והצעיר של המועדון.

נתניה רוצה את הפסגה (סטראבו)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה לבני יהודה בחופים
(רמי נחום: 15:28 06-07-2018)
בני יהודה חייבת להישאר - השחקנים חייבים לתת היום יותר ממאה אחוז

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?