עדן שרם חתם בהפועל קטמון

עדן שרם(הפועל קטמון) עדן שרם(הפועל קטמון)
קבוצת האוהדים ממשיכה להתחזק לאחר שהודיעה רשמית על הצטרפותו של חלוץ מכבי פתח תקווה: "מרגיש מחוייבות אדירה להיות חלק מקבוצה מנצחת"

בהפועל קטמון ממשיכים במגמת שדרוג הסגל לקראת העונה המתקרבת. קבוצת האוהדים יודעת שעל מנת להצליח להעפיל לליגת העל היא חייבת לחזק את סגל השחקנים והיום(א') הודיעה רשמית על הצטרפותו של החלוץ עדן שרם. 

שרם(25) נחשב לאחד מהחלוצים הישראלים הבכירים בליגה הלאומית כאשר בעונה שעברה פתח החלוץ את העונה במכבי נתניה ובחלון העברות עבר למכבי פתח תקווה. 

השחקן שגדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב, חוזר לקדנציה נוספת בליגה הלאומית וזאת לאחר שכבר היה דמות משמעותית בקבוצות כמו בית"ר רמלהת"א והפועל ראשון לציון. 

לאחר החתימה במועדון אמר שרם: "אני שמח מאוד להגיע להפועל קטמון ירושלים, אני מרגיש מחוייבות אדירה להיות חלק מקבוצה מנצחת".

המנהל המקצועי שי אהרון התייחס גם הוא להצטרפות החלוץ: " "אנחנו מברכים את עדן על הצטרפותו. הוא שחקן שרצינו כבר בעבר ואנחנו משוכנעים שיש לו את היכולות, ובעיקר את האישיות, להיות חלק מהמועדון שלנו".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מועדון של מהמרים וגונבי דעת כל שנה נכשלים ומספרים סיפורים. כל שחקן שמגיע אומרים אישיות עדיין לא ראיתי אישיות אחת נורמלית במועדון של נהגי מוניות
2
מועדון של נהגי מוניות
(משה: 13:53 09-07-2018)
מנהלים נהגי מוניות,מאמנים נהגי מוניות, גם השחקנים שאתם מביאים בסוף יהיו נהגי מוניות

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?