נג'ואן גרייב מונה למאמן אחי נצרת

מאמנה החדש של אחי נצרת. גרייב (דוברות אחי נצרת) מאמנה החדש של אחי נצרת. גרייב (דוברות אחי נצרת)
לאחר חודש של חיפושים במועדון הודיעו היום על הדמות שתדריך את הקבוצה בעונה הבאה

ראשי אחי נצרת נפגשו מספר פעמים בימים האחרונים בכדי לדון לגבי זהות המאמן לעונה הבאה. שלומי דורה שנכשל כאשר לא הצליח לשים את אחי נצרת במאבקי העלייה עזב, וכעת במועדון החליטו על מחליפו - נג'ואן גרייב.

יש לציין שמסאי דגו וחיים שאבו היו מועמדים מובילים למשרת המאמן, אך בהנהלת הקבוצה החליטו בסופו של דבר למנות את גרייב.

"לאחר חודש מרתוני אנטנסיבי חפשה הנהלת אחי נצרת מאמן חדש לקבוצה לעונה החדשה בתנאי שיעמוד במטרותיה ותנאיה של הקבוצה אשר הציבה הנהלת הקבוצה תנאים מיוחדים בתוכם מאמן עם תעודת פרו, שחקן נבחרת ישראל, שחקן ליגת על שרשם הופעות בפרמיירליג (premier league) הליגה האנגלית", כך נכתב בהודעה שנשלחה מהמועדון.

"הנהלת הקבוצה נפגשה עם מספר מאמנים בכירים בחודש האחרון בסבב אנטנסיבי ובחרה בסוף בנג'ואן גרייב למאמן הקבוצה לעונה החדשה. גרייב יליד המועדון והמנהל מקצועי של מחלקת הנוער נושא תעודת מאמן פרו שמש עד היום למאמן קבוצת הנוער (ליגה לאומית) במועדון אחי נצרת ועסק בעבר בצוות המקצועי בקבוצה הבוגרים. גרייב עלה עם קבוצת האם אחי נצרת לליגת העל בשנת 2009. טקס החתמתו של גרייב נערך בלשכתו של דובר הקבוצה רואה החשבון עומר זועבי בנצרת , נכחו בטקס הנהלת הקבוצה ואחרים. הנהלת הקבוצה בירכה את החתמתו של גרייב ואחל לו הצלחה בדרכו החדשה".

לאחר מינוי המאמן יתחילו במועדון בבניית סגל הקבוצה וראשית ישבו עם שחקני העונה שעברה. החלוץ עידו אקסברד מועמד לעזוב את הקבוצה ומבוקש בהפועל אשקלון.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סאלם
(שרוב סביחאת : 18:05 10-07-2018)
שיהיה לך בהצלחה _ אם כי לפי דעתי . אם המטרה להישאר בליגה אז המינוי טוב אבל אם המטרה לעלות ליגה אז לצערי נג'ואן יסיים מהר מהצפוי זו דעתי
2
פחחח מאיפה הוא חזר אלינו?
(שיפקו: 05:21 11-07-2018)
היה שחקן טוב

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?