קרב הישרדות בחופים: פתח תקווה מול תל אביב, אשקלון מול חולון

אילוז ישאיר את פתח תקווה בליגה? (סטראבו) אילוז ישאיר את פתח תקווה בליגה? (סטראבו)
כל אחת מארבע הקבוצות רוצה לסיים את הסיפור כבר מחר בניצחון. תל אביב צירפה את בוזגלו בעמדת המאמן שאמר: "צחי אילוז הוא אגדה בחופים וזה לא יהיה פשוט"

ליגת החופים מגיעה לנקודת ההכרעה פרט למשחקי רבע הגמר יש גם מאבק עיקש בפלייאוף התחתון שם ייערכו שני משחקים: פתח תקווה תפגוש את תל אביב ואילו חולון תפגוש את אשקלון.

גם ראשי תל אביב וגם ראשי פתח תקווה לא חשבו שימצאו את עצמם בפלייאוף התחתון אבל הכנה לקויה בפתיחת העונה הביאה אותם לכך שהם נמצאים שני משחקים מירידת ליגה. בתל אביב ישנו לחץ גדול והשבוע צורף המאמן אוהד בוזגלו לקבוצה במקומו של פרדי צרפתי. במועדון מקווים שבוזגלו יעזור לקבוצה כבר במשחק הקרוב וישאיר אותה עונה נוספת בליגה. בוזגלו עצמו אמר לקראת המשחק: "לאחר העזיבה מנתניה בתחילת העונה לא עקבתי אחרי הליגה ולכן אני לא מכיר אותה אבל בימים האחרונים קיבלתי פנייה מאורן יחזקאל והגעתי כדי לעזור לו. אני לומד את הקבוצה שלנו וגם לומד את פתח תקווה שם יש את צחי אילוז. אילוז הוא אגדה בחופים והיו לנו כבר מאבקים אבל זה לא יהיה פשוט אבל אני סומך על הניסיון שלי בחופים ומקווים לתוצאה טובה".

גם צחי אילוז לא ציפה למצוא את עצמו בפלייאוף התחתון אך בטוח שזה ייגמר לטובתו. אילוז: "מדובר בגמר לכל דבר עבורנו אבל להבדיל מקרבות הגמר של הצמרת שכל השנים עברתי אז הפעם זה מלחמת קיום ומי שיקריב את עצמו יותר גם ינצח במשחק".

במשחק השני ייערך קרב בין אשקלון לחולון כאשר באשקלון מגיעים מעודדים מהניצחון הראשון ובטוחים כי כבר מחר יחגגו ניצחון נוסף ועמו כרטיס לעונה נוספת בליגה הראשונה בעונת הבכורה בליגה. מאמן אשקלון שי חג'ג' והבעלים קובי סוויסה עבדו קשה השבוע בכדי להגיע מוכנים מנטאלית למשחק. חג'ג': "זה משחק עם המון משמעות לשתי הקבוצות. חולון קבוצה עם שחקנים מנוסים של המון שנים בחופים. אנחנו קבוצה צעירה חסרת ניסיון אך רעבים ונחושים לעשות ניצחון שני ברציפות ולהבטיח את ההישארות כבר במשחק מחר.נתנו דגשים חשובים באימונים ועשינו המון שיחות עם השחקנים הצעירים שלנו. אנחנו רוצים לשמח מחר את הבעלים קובי סוויסה ואישתו סיגלית אמר סוויסה ולתת גאווה לעיר אשקלון בעונה הראשונה בחופים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?