רבע גמר בחופים, במוקד: כפר קאסם מול חדרה, נתניה מול בני יהודה

בני יהודה תפתיע? (סטראבו) בני יהודה תפתיע? (סטראבו)
ליגת החופים מגיעה לרגעי ההכרעה. כרמיאל תפגוש את ראש העין ובאר שבע בקרב מרתק מול בית"ר ירושלים

לאחר העונה הסדירה תגיע מחר ליגת החופים לאחד מרגעי השיא- שלב רבעי הגמר ובסיומו יעלו ארבע קבוצות ליום האחרון בדרך לתואר הנכסף. אחד המשחקים המרכזיים יהיה הקרב בין פלפלה כפר קאסם לבין הפועל 'ספורטבול' חדרה.

כפר קאסם היא הקבוצה המרשימה עד כה ואילו חדרה ביצעה לא מעט הפתעות נעימות במהלך העונה הסדירה כאשר עם התקציב הנמוך בליגה הצליחה לנצח שלוש קבוצות ובראשן הפועל באר שבע. מאמן חדרה, דור לוי, אמר בנושא: "אנחנו מגיעים למשחק מול אחת המועמדות העיקריות לתואר. כפר קאסם קבוצה מצוינת עם מאמן אדיר. רבע גמר זה משחק אחד ככה שהכול יכול לקרות. אנחנו באים במטרה לעלות לשלב הבא. זה יהיה קשה אבל אפשרי. אמרתי כבר בעבר, אני מאמין בקבוצה שלי".

משחק מרתק נוסף יהיה בין האלופה מכבי נתניה לבין בני יהודה שרוצה לעשות את הסנסציה הגדולה של הטורניר עד כה. קפטן נתניה, אדם לם, אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק קשה עם שחקנים שיש להם ניסיון רב בליגת החופים כמו אלירן מגול, אסי חקאק, קובי כהן. מדובר במשחק שתלוי בנו ואני מקווה שנסיים אותו בצורה טובה ונגיע ליום האחרון של התחרות".

שני משחקים נוספים יהיו קרב בין הפועל באר שבע לביתר ירושלים כאשר הדרומיים ירצו להוכיח כי פרט להצלחה הגדולה של הקבוצה על כר הדשא אז גם בחול הם יגיעו לרמות הגבוהות. משחק מרתק נוסף יהיה הקרב בין כרמיאל לראש העין. מדובר בשתי קבוצות עם מאמנים מנוסים שעבדו קשה השבוע בכדי להכין את הקבוצות בצורה הטובה ביותר.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?