חופים: ירושלים, נתניה כפר קאסם וכרמיאל עלו לחצי. צפו

שחקני נתניה (סטראבו) שחקני נתניה (סטראבו)
משחקי חצאי הגמר נקבעו בתום יום מרתק במגרש החופים. אשקלון ותל אביב יפגשו במשחק ההישרדות

מחזור רבע הגמר של ליגת בנק יהב בכדורגל חופים עמד בסימן של כדורגל קצבי, שערים רבים והתרגשות, כאשר הטורניר המשוחק באצטדיון MODY שבחוף פולג, מגיע רגע לישורת האחרונה של ההכרעות.

הפועל כרמיאל - עירוני ראש העין 3:5
כרמיאל עלתה למשחק נחושה על מנת להבטיח את מקומה בחצי הגמר, והצליחה בתצוגה מרהיבה להבטיח את מקומה, שמגיע לה כל-כך. המאסטר של הקונצרט היה ללא ספק נאדג'ר הפורטוגזי, מי שנחשב במשך שנים לשחקן הטוב בעולם. כבר בדקה החמישית דייק אלון לוי מבעיטת יעף רחוקה מהאוויר, והעלה את כרמיאל על לוח התוצאות. בדקה ה-14 צברי את ההגנה של ראש העין וכבר 2:0.שלוש דקות לאחר מכן,קוסטה, הזר של ראש העין בבעיטה מרחוק מצמצם את התוצאה ל-2:1. לא חולפת דקה וכבר כרמיאל בקידומת שלוש, בבעיטה מדויקת של שיינר. בדקה ה-19 וזה כבר יתרון של ארבע אחת משער מרחוק של אופק יפרח אנדרגינו מרחוק בדקה ה-23, וקוסטה מבעיטת פצצה דקה לאחר מכן, משאירים פתח של תקווה לראש העין. אך בבעיטת החידוש של כרמיאל, הפציץ מאדג'ר את השער החמישי לכרמיאל וקבע את העפלתם של חניכיו של המאמן נמרוד קוסטיקה לשלב חצי הגמר.

בית"ר ירושלים - באר שבע 6:8
הקבוצה המפתיעה של השנה פגשה את הקבוצה שהופיעה לראשונה בליגה, למפגש שהבטיח וגם קיים. בדקה השלישית, ערן סספורטס הירושלמי עושה את הראשון בבעיטה אדירה לפינה. בדקה השישית, ביצוע ברזילאי של שלום אדרי בצ'יפ קשתי אדיר מעל ראש השוער וזה כבר 2:0. דקה לאחר מכן, מצליח מתן כהן בבעיטה מרחוק לאדומים מב"ש ורק 2:1 לירושלמים. בדקה ה-9 מצליח שגיא חייט להפציץ מרחוק לשחורים- צהובים וזה כבר 3:1 לבית"ר. בדקה ה-10, אביתר אילוז, מנהל הקבוצה של ב"ש, מעלה נחת אצל האורח שלו, מאמן הפועל ב"ש, ברק בכר, שהגיע לקבל את פרס מאמן העונה בטקס שנערך לכבודו בתחילת המשחק. בדקה ה-12, נוגע הבלם הבאר שבעי אורי כהן בידו על קו השער, מה שגרר כרטיס אדום ופנדל מדויק של רפי עמרן. ריידר הזר הנפלא של ב"ש מצליח לכבוש בדקה ה-14 וגוטו מרחוק בדקה ה-16, מצליחים להפיח תקווה בקבוצה מהנגב, אך שגיא חייט בחטיפה ממסירת שוער בדקה ה-17 מעלה את מאזן שחקני הבירה לחמש. צמד של איתי בר-דוד, אחד במספרת והשני בבעיטה מדויקת, נתנו כבר יתרון בטוח לבית"רים. ריידר בדקה ה-25, ופליפו בדקה ה-28 קירבו את הבאר שבעים למחשבה שאולי ניתן יהיה להפוך את התוצאה, אך שלום אדרי מרחוק, בדקה ה-32 מוסיף עוד שער לשחורים- צהובים במשחק נפלא, שתמשיך למשחקי חצי הגמר.

בני כפר קאסם - הפועל חדרה 2:3
לאחר ההפסד ראשון העונה של חניכיו של מאמון עאמר בשבוע שעבר לראש העין, התייצבה כפר-קאסם למפגש נגד חדרה המפתיעה. ראשונים על הלוח עלתה הקבוצה מכפר קאסם, עם שער בדקה ה-23 ממסירה אומללה של עדן בו מנשה לשוערו, שהתגלגל פנימה. דקה לאחר מכן, יתים בבעיטה מרחוק קבע 2:0 לפלפלה. בדקה ה-28 מצמצם קירטבה בבעיטת פנדל מדוייקת לחדרה. בדקה ה-35 מצליח פורטלה דברסון לדייק בבעיטה מרחוק ולהעלות את חניכיו של עאמר ליתרון מבטיח של 3:1. בבעיטת החידוש, הצליח נמרוד מחני לכבוש עבור חדרה, אך היה זה רק בגדר המתקת הגלולה המרה של ההפסד. כפר קאסם ממשיכה לחצי הגמר, ואילו לחדרה נשארו בעיקר המחמאות על עונה נפלאה.

מכבי נתניה - בני יהודה 1:4
משחק חם היה לנו המשחק של האלופה נגד השחקנים של בני יהודה, שכלל שערים, צהובים ואדומים. חגיגת השערים של היהלומים החלה כבר בדקה הראשונה עם שער של נגיחה של הזר המשובח של נתניה אזיקאל. בדקה ה-6 אלעד שיק בבעיטה מרחוק לקורה ופנימה וזה כבר 2:0. בדקה התשיעית, בריגה הנתנייתי בבעיטת תותח מרחוק העלה את חניכיו של פרטוק ל-3:0. בדקה ה-22 מבצע משולב במסירה של בדש לאדם לם, נגמר עם 4:0 לנתניה. לא עוברת דקה, והזר החדש של נתניה דומי, בועט בעיטה מדויקת שעושה כבר חמש צהוב-שחור. בדקה ה-26, הצליח ג'וריאל להמתיק את ההצגה בשער מצמק. חניכיו של פרטוק הצליחו להבטיח את מקומם בחצי הגמר בדרך להגן על תארם.

מוקדם יותר, הצליחו חניכיו של צחי אילוז מהפועל פ"ת להבטיח עונה נוספת בליגת בנק יהב, עם ניצחון 3:1 על "רוח בכפר" ת"א, שתמשיך למשחק ההישרדות שלה בעוד שבועיים.
כבשו לפ"ת: צחי אילוז (16,28), אלקובי (19) כבש לת"א: זמיר (11)

במשחק המקביל, הצליחה חולון להשיג את הניצחון הראשון שלה העונה, 4:3 לאחר הארכה מותחת נגד הפועל אשקלון, שתאלץ לנסות להציל את הירידה במחזור הנעילה של העונה.
כבשו לחולון: מעודה (16), מכלוף (22), חלוואני (26,38).
כבשו לאשקלון: טסאו (15,17, 12).

משחק חצי גמר:
בני כפר קאסם - הפועל כרמיאל
מכבי נתניה - בית"ר ירושלים

צפו בתקצירים: 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שלום אדרי אדיר
(נתנייתים: 06:57 14-07-2018)
רק בעיר כמו נתניה יש יהלום אדיר .והם מביאים שחקנים זרים שעולים מיליונים.והשחקן הכי גדול בארץ גם בחוף וגם בדשא משחק מחוץ לנתניה.תתעררו נתניה תתעוררו .שלום אנחנו ג אים שהשחקן הגדול ביותר גרא אצלנו תצליח בחצי הגמר
2
שלום המלך
(עידן גריבה: 20:33 18-07-2018)
שלום אתה המלך של החופים
3
בהצלחה לביתר!
(שלום: 07:21 24-07-2018)
תביאו גביע!!!!!

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?