יוסי שבחון הודיע על פרישה וישמש כעוזר מאמן בהרצליה

יעזוב בצד המקצועי. שבחון יעזוב בצד המקצועי. שבחון
שחקן העבר ששיחק בשנים האחרונות במכבי הרצליה פרש ממשחק פעיל וישמש כעוזר מאמן של הקבוצה הבוגרת. במועדון עדיין תולים תקוות לשחק בליגה הלאומית

היורדת הטרייה, מכבי הרצליה, החלה את הכנותיה לעונה הקרובה כאשר במועדון עדיין תולים תקוות לשחק בליגה הלאומית.

בהרצליה קיבלו לאחרונה מסר מההתאחדות לכדורגל שבמידה ואחת הקבוצות מהליגה השנייה לא יגישו תקציב מסודר לבקרה התקציבית ויורדו לליגה א' כמו הפועל פתח תקווה או הפועל עכו, אז היא זו שתעלה על חשבונם לליגה השנייה.

בכל מקרה, בהרצליה החלו בבניית הצוות המקצועי ובין השאר דנו בעתידו של יוסי שבחון שמונה לעוזר המאמן. שבחון, בן ה-36 עם עבר עשיר בליגת העל במדי הפועל פתח תקווה, מכבי תל אביב, הפועל באר שבע ומכבי נתניה, שיחק בעונה האחרונה במועדון של אריאל שיימן שהחליט למנות אותו לעוזרו של צחי טיאר. שבחון ישמש גם כמאמן כושר.

הקשר יפרוש ממשחק פעיל וכאמור ישמש רק בתפקיד מקצועי במועדון. "מדובר באחד השחקנים הטובים בישראל בעשור האחרון ולבטח באישיות מיוחדת ואנחנו שמחים שהוא אצלנו", אמרו בהרצליה. לגבי טיאר, עבור המאמן מדובר בהזדמנות אחרונה לשקם את הקריירה שלו כאשר לאחרונה כשל המאמן במספר מועדונים בליגה א'.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מה.יש קומבינות בהיתחדות???
(כדורגל.או פוקר.מיגרש.או.שולחן: 16:58 15-07-2018)
לבשר לכם אנשיי הרצליה.הפועל פ"ת.לא מיתקוננים לרדת. הכסף הושג עבור החובות.ועבור הבקרה.ועוד נישאר הרבה הרבה.עודף.תמשיכו לפנטז
2
אז עכו
(שיימן: 22:14 15-07-2018)
אז במקום עכו, בסדר.
3
איזה יובש
(אמא של יוסי: 00:23 16-07-2018)
איזה יבשים אתם. תכתבו שיש לו 374 משחקים בליגת העל. תציינו שיש לו 57 גולים בליגת העל. תוסיפו שהוא שיחק בהפועל תל אביב. ואת ההופעות שלו בליגת העל סיים ברמת השרון. יבשים.

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?