דניאל טסאו: "זאת תהיה עונת הפריצה שלי"

יחתום בלאומית. טסאו יחתום בלאומית. טסאו
אחד הקשרים המוכשרים בליגה א' בשנים האחרונות מקווה להוכיח את עצמו גם בליגה הלאומית אבל עוד קודם רוצה לעזור לאשקלון להישאר בליגת החופים

כבר מספר שנים שהקשר דניאל טסאו נחשב לאחד השחקנים המוכשרים בליגה א' ונראה כי בעונה הקרובה צפוי טסאו למצוא את עצמו בליגה הלאומית. הקשר קיבל לאחרונה מספר הצעות וצפוי לחתום בשבוע הקרוב.

בראיון "לדאבל פס" סיפר טסאו: "אני רוצה להוכיח את עצמי בליגה הלאומית. הספיק לי להיות בליגה א' ואני בטוח שהעונה הקרובה תהיה עונת הפריצה שלי. אני ראוי להיות בליגה השנייה ואעבוד קשה כדי לתקוע יתד בליגה הזאת".

עוד לפני העלייה לכר הדשא מקווה טסאו לעזור להפועל אשקלון בכדורגל חופים לשרוד בליגה במשחק ההישרדות מול תל אביב ביום שישי הקרוב. טסאו: "לצערי קיבלנו גול בדקה התשעים ונקלענו לסיטואציה הזאת. אני חושב שהגענו מוכנים לכל המשחקים אבל היה לנו חוסר מזל ואני מקווה שנעשה את העבודה ביום שישי".

קובי סויסה הבטיח לכם בונוס אם תישארו בליגה?
"לא ולא מגיע לנו. קובי סוויסה עזר ונתן לנו מעל ומעבר במהלך כל השנה ואנחנו חייבים להחזיר לו במשחק. מדובר בבן אדם שרק נותן מעצמו ואני מקווה שאוכל לשמח אותו בשבת".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בבלט
(המוכתר: 16:53 26-07-2018)
דניאל עפת על עצמך אין לך מקום בלאומית,מה כבר עשית בעונה האחרונה מחמיצן
2
אחד השחקנים הבולטים כבר כמה עונות בליגה א׳. אין ספק שאם יחתום בלאומית גם ישרדג את המשחק שלו. יכול להשתלב בקלות בכל קבוצה.
3
יפו מקפצה לכל מי שהגיע אליה. תהיה טוב ביפו, משם השמים זה הגבול
4
גול אחד עונה שלמה ...
(שערוקי: 01:03 28-07-2018)
5 עונות בליגה א אולי 15 שערים בסך הכל ... לא יודע לבשל , לא לכבוש .. שחקן ליגה א במקסימום. הלכת להפועל ים בלאומית בעונה שירדה ליגה אפילו לא הלבישו אותך חחח בשעריים עונה אחרונה גול אחד שניסית בכלל לבשל ואחד עצמי שלקחת לעצמך חחחחח
5
רק בשעריים אתה מרגחש בבית אפילו קפטן נתנו לך ניסת מרמורק יבנה דימונה וחזרת אז למה לך יש כמו בבית?
6
איפה הראיון ?
(דאבל פס: 16:09 28-07-2018)
חבל על הזמן ! ממש ראיון עומק

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?