יום ההכרעות: כרמיאל מול כפר קאסם, נתניה מול בית"ר ירושלים

רוצים עוד תואר. שחקני נתניה רוצים עוד תואר. שחקני נתניה
יום משחקי הגמר של ליגת החופים יפגיש את ארבע הקבוצות החזקות לאורך הטורניר

ליגת החופים תגיע מחר (שישי) ליום ההכרעות כאשר השיא יהיו שני משחקי חצאי ומשחק הגמר.

בחצי הגמר ישחקו ארבע הקבוצות החזקות ביותר לאורך העונה הסדירה כאשר בניגוד לשנים האחרונות לא מן הנמנע שנקבל הפתעה גדולה במשחק הגמר, וסיכוי גדול לאלופה חדשה.

במשחק חצי הגמר הראשון תפגוש בית"ר ירושלים את מכבי נתניה. על הנייר נראה כי נתניהף בשל היותה אלופה, פייבוריטית במשחק הזה, אבל גם לבית"ר ירושלים יש העונה את הכלים המתאימים בכדי להפתיע ולהגיע לגמר. "יש לנו שחקנים עם ניסיון כמו שלום אדרי, ערן סספורטס, שגיא חייט ואיתי בר דוד שיכולים לנצח כל קבוצה", אמרו בירושלים. בנוסף, אוהדים רבים צפויים להגיע מהבירה למגרש בפולג.

מהצד השני בנתניה בונים גם על חזרתו של החלוץ קובי בדש לקבוצה ובטוחים שיהיה שחקן מפתח ביום האחרון. בדש אמר לקראת המשחק: "אנחנו קבוצה מגובשת שחלק מהשחקנים רצים כבר הרבה שנים וגם הזרים משחקים עונה נוספת עם הקבוצה. גם אני חזרתי ושיחקתי בעבר עם חלק מהשחקנים ויש הבנה מצוינת בינינו. מבחינתי נתניה צריכה להיות במשחק האחרון ולא משנה מה קורה. ככה שכל דבר מעבר לזה ייחשב לאכזבה".

במשחק השני תפגוש בני פלפלה כפר קאסם את הפועל כרמיאל שמגיעה עונה שנייה ברציפות למעמד חצי הגמר. הקבוצה למדה מהניסיון של העונה שעברה ובזכות הזרים שלה יכולה להוות יריב של ממש מול קבוצת הכוכבים של כפר קאסם. פרט לזרים מי שעוד משמעותי בכרמיאל הוא ציון אזולאי שאמר לקראת המשחק: "שנה שנייה ברציפות שאנחנו מגיעים לחצי הגמר. אני חושב שאנחנו מגיעים בכושר טוב ואין ספק שהשחקנים הזרים יעזרו לנו. זאת הזדמנות שלנו לעלות השנה לגמר למרות שכפר קאסם קבוצה מצוינת אבל נבוא לעשות הכול בכדי לשחק עוד משחק באותו יום".

מהצד השני, בכפר קאסם רוצים להחזיר את התואר שאיבדו בעונה שעברה ובמהלך הקיץ התחזקו בשני שחקנים משמעותיים כמו ואסים אגבריה ואדיר דנין שכהרגלו אחד המצטיינים של העונה. דנין: "עברנו מסע ארוך מליגת האלופות ועד יום שישי הקרוב. אם לא נחזיר את התואר אחרי המסע הזה אז זה יהיה מאכזב. אנחנו מגיעים צנועים אבל עם ביטחון ורוצים לשמוח ולשמח המון אנשים בכפר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר קאסם לוקחת אליפות
(אבי: 20:48 26-07-2018)
כרמיאל הביתה
2
מאמן חלש ומערבב
3
קוסטה מספר 1
(יוסי: 11:10 27-07-2018)
כרמיאל גונבת היום את ההצגה , מגיע להם לזכות !
4
כרמיאל
(דורון מור: 15:02 27-07-2018)
כרמיאל לוקחת אליפות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?