משחק האחים בבית משפחת שקולניק: תמיר ניצח את עידן

שני האחים לבית משפחת שקולניק שני האחים לבית משפחת שקולניק
ליגת האלופות בכדורגל אולמות נערכה בשבוע שעבר ואליה הגיעה האלופה הדנית עם תמיר שקולניק שהיה הישראלי הראשון בליגות האלופות בקבוצה אירופית

ליגת האלופות בכדורגל אולמות נערכה בשבוע שעבר והייתה תחת עניין רב. לטורניר הגיעו קבוצות מכל אירופה וגם האלופה הישראלית מכבי נחלת יצחק.

הסיפור הפיקנטי סביב הטורניר המפגש בין האלופה הישראלית לבין האלופה הדנית בה משחק תמיר שקולניק. האחרון שנחשב לאחד השחקנים הישראליים הטובים שיש ושחקן נחלת יצחק, חבר לקבוצה הדנית שבוע לפני הטורניר כאשר דרך רשת חברתית יצר קשר עם המאמן הדני שביקש ממנו להצטרף לקבוצה הן בטורניר הכנה והן במשחקי אליפות אירופה לקבוצות. שקולניק למעשה עשה תקדים בכדורגל הישראלי כאשר היה הישראלי הראשון שמגיע לליגת האלופות מקבוצה באירופה.

הפיקנטריה המשיכה כאשר אחיו של תמיר, עידן, משחק באלופה הישראלית. השניים קציני צה"ל ומהנדסים שיחקו לראשונה אחד נגד השני. האלופה הדנית הייתה טובה יותר והביסה את נחלת יצחק בתוצאה 1:8. עוד לפני המשחק היו לא מעט התערבויות מצד תמיר לבין שחקני נחלת יצחק. מאידך היו שחקנים באלופה הישראלית שלא אהבו את המעבר של תמיר ואמרו: "הוא לקח איתנו אליפות ועזב אותנו". אגב שקולניק שותף כחמש דקות במשחק. בנוסף ציינו בנחלת יצחק כי המעבר של השחקן לאלופה הדנית היה 'תרגיל טאקטי' של המאמן הדני שרצה להחליש את היריבה הישראלית.

שקולניק: "זה היה מרגש לשחק נגד אחי. אפילו ההורים שלנו הגיעו למשחק". תמיר אף סיפר כיצד הגיע לקבוצה הדנית: "בפעם הראשונה שאני נוסע לטורניר הכנה ובכלל לא ידעתי לאן אני הולך. הדנים היו הרבה יותר טובים מהישראלים". אגב, האלופה הדנית סיימה את שלב הבתים במקום השני כאשר הפסידה לאלופה הבוסנית בתוצאה 3:1 ולא עלתה לשלב הבא.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אדם כהן כבר לא טוב כמו בעבר
(הבעיה היא בהגנה: 13:48 07-09-2018)
2
שחקן חלש...
(אבי אלקבץ: 18:37 10-09-2018)
פרווה באמצע המגרש עלק מחזיק את בית"ר חיפה באמצע המגרש . שחקן טוב לקט רגל ..לא שחקן לדשא .. ראיתי אותו שנה שעברה ..

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?