עייש: "ליגה א' מבחינתנו זאת ליגת אלופות"

בדרך לעלייה נוספת. עייש עם אלונה ברקת (אבישי אפטקר) בדרך לעלייה נוספת. עייש עם אלונה ברקת (אבישי אפטקר)
לאחר העלייה באשדוד לא מתכוונים לוותר וקבוצת האוהדים רוצה לעשות היסטוריה נוספת. המאמן שלה כבר מוכן לעונה הקרובה שתפתח בשישי במשחק מול הפועל אזור

פיני עייש חוזר לליגה א' אחרי פגרה של לא מעט זמן. בשנים האחרונות המאמן בן ה-58 עושה חסד בעיר אשדוד, הוא עלה מליגה ג' לליגה ב' עם מכבי עירוני אשדוד לאחר מכן חצה את הכביש ועבר להפועל אדומים איתה עשה שתי עליות רצופות ואת העונה הנוכחית הוא יפתח איתה כעולה החדשה לליגה א' דרום. עייש יודע שהאתגר גדול והמטרה כרגע זה להשתלב בצמרת.

פיני עייש, מחנה אימונים בבולגריה ומשחק אימון נגד הפועל באר שבע, זו הכנה לליגה א' דרום או לליגת האלופות?
"אנחנו מתכוננים לליגה א' דרום אבל מבחינתנו זה ליגת האלופות כי זו הליגה שאנחנו משחקים בה. אנחנו צריכים להשתדל ולשאוף להיות הכי טובים איפה שאנחנו נמצאים".

מסיבות עיתונאים, מחנה אימונים זו לא התנהלות לגיטימית לקבוצה מליגה א'?
"זה מחמיא לי, יותר מפרגן שהפועל באר שבע הגדולה ראתה בנו יריב ראוי לערוך איתה משחק אימון. המשחק נגד באר שבע נתן זריקת מוטיבציה שאנחנו בדרך הנכונה. בכללי מסיבות העיתונאים ומחנה האימונים וההתנהלות הזו, זו לא פעם ראשונה שאני אומר, הפועל אדומים זה מותג והרבה אנשים במערכת עובדים קשה בשביל לשמר את המותג הזה. דרך הניהול וההתנהלות הזו אנחנו חשופים לכל המדינה ועושים את העבודה שלנו כמו שצריך".

אתה יכול לספר לנו מעט על המחנה אימונים בבולגריה.
"המחנה בבולגריה היה מעבר למצופה, חוויה מדהימה ורמה מאוד מאוד גבוהה. הצבנו את המטרות שרצינו הן מבחינה מקצועית והן מבחינת הגיבוש, מספיק להיכנס לפייסבוק של הקבוצה ולראות את השמחה, החברות וגאוות היחידה של השחקניפ ולהבין מה היה שם. מכל הבחינות הוא ענה על המצופה. המקום עצמו היה ברמה מאוד גבוהה זה מחנה אימונים שמשמש את הנבחרת הבולגרית, קומפלקס מדהים של מגרשים. עשינו שם שני אימונים, גיבוש ושיחות אישיות וכל מה שצריך, אני מרגיש שעמדנו בציפיות של מה שרצינו מהמחנה".

פתיחת עונה נגד הפועל אזור, מה דעתך על הקבוצה?
"הפועל אזור זו קבוצה ליגה א' טיפוסית, היא קבוצה טובה. אני לא יודע מה השאיפות שלה העונה אבל הקבוצה באמת טובה. המגרש באזור מאוד מאוד ביתי, הוא לא מהמשובחים שיש. וכשאתה מגיע למגרש כזה, גם אם אתה בקבוצה עם שאיפות לא בשמיים זה משיק מוקש שכל תוצאה מתקבלת שם. אני רוצה לקוות שנגיע ונעשה מה שנצטרך לעשות ושנחזור עם הנקודות. אחד השחקנים שלי אמר לי 'תבוא, תעקוץ ותלך' זה מה שאנחנו נקווה לעשות".

עייש גם לא שוכח לרגע את כל מערכת האדומים אשדוד: "בבמה הזו שניתנה לי אני רוצה להודות להנהלה על כך שבארבע שנים הספיק לעלות לליגה א , יש מחלקת נוער מכובדת עם מאמנים טובים , כמו כן המועדון מעורה ותורם לקהילה וכמובן כל זאת עם ניהול תקציב אחראי ובלי חובות. שתהיה שנה טובה לכולם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן ענק
(אופיר : 10:18 10-09-2018)
מאמן ענק ובחור מדהים ויש רק ללמוד מימנו
2
עירוני תבלו בליגה ב חחחחחחחחחח
(חחחחחחחחחחח: 13:06 11-09-2018)
3
חחחחח בדיחה
(יפו: 09:20 11-09-2018)
בולשיט הפסידו ליפו , קבוצה של ילדים שלא שיחקו דקה באף קבוצה . מקום 10 גג סמרטוטים
4
הכל זמני
(מיקו: 17:02 10-09-2018)
דוד רביבו מחכה לך בפינה
5
קבוצה שידעה רק הצלחות
(אשדודי: 11:48 11-09-2018)
המבחן האמיתי יהיה מתי שיילך להם לא טוב זה המבחן האמיתי שלהם לדעתי אמצע טבלה השנה נגמרה החגיגה ליגה סופר קשה
6
קבוצה אנושית מעולה עם יחס מעולה ומאמן גדול ענו ואנושי תמיד מחייך תמיד עונה בנימוס מתייחס לשקנים בכבוד בגובה העיניים ממש תענוג הגיע עם הקבוצה לאלופת המדינה עם חיוך וכבוד ונתן את כל מה שיש וסיים עם חיוך בתוצאה מכובדת לחיצת יד וחיבוק למאמן בכר ולאלונה
7
אשדוד
(יפה: 20:38 12-09-2018)
פיני מאמן מקצועי ביותר, בעל ערכים ויכולת מנהיגות מעולה. מאחלים לו הצלחה בהמשך הובלת הקבוצה.
8
פיני עייש אלוף
(מיכל: 10:37 13-09-2018)
יישר כח פיני עלה והצלח

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?