פותחים עונה 2018/19: הפועל שפרעם

סימן שאלה גדול. שחקני שפרעם (אבי רביבו) סימן שאלה גדול. שחקני שפרעם (אבי רביבו)
למרות קיץ לא פשוט נראה שהמאמן איברהים אבו רקייק צלח משימה נוספת ובנה קבוצה מעניינת שיכולה לאתגר קבוצות אחרות בליגה

בדומה לשנים האחרונות גם תחילת הקיץ היה לא ברור עבור הפועל שפרעם. בעיות ניהוליות הביאו לעזיבה גדולה של שחקנים וגם עתידו של המאמן איברהים אבורקייק היה לוט בערפל.

ככל שהתקרב מועד הרישום של הקבוצה בהתאחדות התעשתו ראשי שפרעם והחתימו את המאמן על חוזה חדש וזה בנה סגל שחקנים מעניין במיוחד.

מאמן: איברהים אבו רקייק.

שחקנים עזבו: סאמח סרחאן, מג'די חלאיילה, שלומי מראד ופיראס קורטאם.

שחקנים שנשארו: איהאב עואכיז, מוניר אגא, קאסם נג'אר, יחיא חריב, חאלד מונדיה, מוחמד יוספין, אחמד דיאב, מוראד אלחאג ועלי כתאני.

שחקנים שהצטרפו: גאנם מחאג'נה, קאסם מחאמיד, אדיר דנין, אמיר נפאע ובני סימן טוב.

תחזית: שפרעם אינה משופעת בתקציב גדול, אבל המאמן שלה כבר הוכיח שגם עם תקציב קטן הוא יודע לבנות סגל איכותי. במועדון מספרים כי המטרה היא הישארות בליגה ואם ההנהלה אכן תעמוד במשימה שלה משמע המשכורות יעברו בזמן אז שפרעם תישאר עונה נוספת בליגה א'.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שפרעם
(ופיק עזאם: 21:42 11-09-2018)
אני יודע שיש אנשים שעובדים ומשקיע מזמנם ומכיסם על מנת לדאוג להצלחת הקבוצה לאלו אנשים אני מוריד את הקובע וצריך להעריך ולכבד. מה שמפתיע אותי שבשפרעם צריך לבנות קבוצה תחרותית שתמיד שואפת למעלה ולא לחשוב איך להשאר בליגה חברה זה שפרעם .נא טיפולכם הדחוף
2
באקה אל גרבייה
(קעדאן זהיר: 22:32 11-09-2018)
הפועל באקה ואוהדי הפועל באקה אוהבים את המאמן אבו רקייק. ואת הפועל שפרעם. אני מאחל לכם שנה טובה ופרחת. ומאחל להפועל באקה עלייה .
3
אבי סימן טוב בן 50
(שמש: 02:54 12-09-2018)
שיצליח ...בקושי הוא זז

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?