הפועל קטמון: סער בנבנישתי שבר את כף ידו באימון

בנבנישתי (אינסטגרם) בנבנישתי (אינסטגרם)
הקשר שהיה בתקופה מצוינת ואף כבש שער במשחקה האחרונה של הקבוצה נפצע באימון וצפוי להיעדר לפחות כחודש מן המגרשים

בהפועל קטמון ירושלים ממשיכים להתכונן למפגש המסקרן מחר (רביעי) מול הפועל פתח תקווה באצטדיון טדי. הירושלמים שעד כה פתחו את העונה בצורה טובה, רוצים לשמור על המקום הראשון אך יודעים כי הקבוצה של מסאי דגו הינה יריבה קשה שעלולה לעשות להם צרות. 

"צרה" אחת כבר קרתה השבוע למועדון, כאשר הקשר סער בנבנישתי נפצע באימון ושבר את כף ידו. בנבנישתי שחתם בתחילת הקיץ בהפועל אשקלון והשתחרר ממנה אחרי זמן קצר, מצא את מקומו בקבוצה מהבירה ואף הצליח לכבוש בניצחון הגדול על ראשל"צ.  השחקן עבר לטיפול בבית החולים, שם גיבסו את ידו והוא צפוי להיעדר מן המגרשים לפחות כחודש. 

עוד קודם, מספר ימים לפני שהשחקן נפצע, התייחס המנהל המקצועי שי אהרון להשתלבות של בנבנישתי במועדון בדברים שאמר לצוות המדיה של קטמון: "סער הוא שחקן שעקבנו אחריו כבר תקופה ארוכה. מעבר לכך שהוא שחקן התקפה נהדר, יש לו את יכולת הדריבל שחיפשנו במהלך כל הקיץ. ברגע שהדבר התאפשר הבאנו את סער אלינו ואנחנו רואים כבר עכשיו שהוא משתלב נהדר בקבוצה ומאמינים שזה עוד ישתפר".

גם השחקן עצמו הוסיף על החיבור המהיר שלו למועדון: "מהרגע הראשון שהגעתי למועדון התרשמתי לטובה מהמקצוענות, ממתחם האימונים והחומר האנושי. אני מרגיש שהשתלבתי מהר מאוד וישר הבנתי שאני אקבל את כל הכלים כדי להצליח. חדר ההלבשה מאוד מגובש וכל השחקנים איכותיים ורעבים. העונה עוד ארוכה, אבל אני מאמין שנצליח להגיע הכי רחוק שאפשר. חשוב לי לציין לטובה את הקהל שקיבלתי ממנו תמיכה כבר במשחק הראשון, תהיה לנו שנה נהדרת שבמהלכה אעשה כל שביכולתי כדי לעזור לקבוצה להגיע לליגת העל". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סער החלמה מהירה.. מחר ניצחון מוחץ על המלבסים..ראיתי את פת בגביע הטוטו נגד קטמון הם ממש לא משהו.
2
בהצלחה לקטמון
(שמש: 02:52 12-09-2018)
אוהבים אותכם בטבריה שמש האוהד השרוף שלא הפסיד מישחק 15 שנה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?