מסאי דגו לקראת קטמון: "מקווה שנמשיך את המומנטום הטוב"

מסאי דגו (הפייסבוק הרשמי של המועדון) מסאי דגו (הפייסבוק הרשמי של המועדון)
הפועל פתח תקווה תצא הערב (רביעי 19:30) לטדי במטרה להמשיך ביכולת הטובה איתה יצאה הקבוצה לפגרה. המאמן התייחס ליריבה הירושלמית: "משחק חוץ קשה מול קבוצה מצוינת"

בהפועל פתח תקווה יודעים כי המפגש היום מול הפועל קטמון ירושלים עלול להיות מוקש לא פשוט בכלל. המלאבסים פתחו את העונה בצורה נהדרת עם 2 ניצחונות רצופים, כאשר האחרון היה דרמטי במיוחד עם גול ניצחון בדקה ה-90 מול הפועל רמת גן. 

אך במועדון מבינים כי הערב (רביעי, 19:30) מדובר באופרה אחרת לגמרי, בוודאי כאשר מדובר במשחק חוץ באיצטדיון טדי מול הירושלמים שפתחו את העונה בסערה ונמצאים במקום הראשון. 

המאמן מסאי דגו לא צפוי לבצע שינויים מרחיקי לכת בהרכב וזאת במטרה להמשיך להאמין בשחקנים שעד כה הצליחו להביא את הנקודות ולעזור לקבוצה לצמצם את מינוס 11 הנקודות איתו התחילה.

לפני המשחק, התייחס המאמן למצב הקבוצה וליריבה: "יוצאים למשחק חוץ קשה מאוד נגד קבוצה מצויינת שפתחה את העונה בצורה טובה ועשתה ניצחון גדול נגד ראשון עם יכולת מרשימה. מבחינתנו הפגרה לא באה בזמן מבחינה מקצועית כי היינו במומנטום טוב אחרי הניצחונות על לוד ועל ר"ג, אבל המשכנו לעבוד קשה בפגרה ואף לעלות קצב כי בכל זאת פתחנו את העונה בפיגור מכולם והתחלנו להתאמן באמצע יולי וזה יצא טוב. נתכונן לקטמון בדיוק כמו שהתכוננו ללוד ור"ג ואני מקווה ומאמין שנחזור עם שלוש נקודות ונצמצם את המינוס הגדול שהתחלנו איתו". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שהיה בהצלחה
(רונן : 16:24 12-09-2018)
אמן ...רק ניצחון נעלה נעלה לא ניסוג שוב לאחור זה הדרך בא נלך עד הסוף הפועל פתח תקוה אימפריה.
2
פעם אמרו
(יוסי: 18:33 12-09-2018)
שקבוצות שעולות לירושלים משאירים את הנקודות כבר בשער הגיא, ואני מקווה שגם הפעם זה המצב
3
יופי הפועל לליגת העל
(מחטבי חרסינה בסלון: 08:40 13-09-2018)

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?