"מקווה שנמצא בעלים חדש בסוף העונה"

אחמד חילו (אחי נצרת) אחמד חילו (אחי נצרת)
אחמד חילו, האיש החזק באחי נצרת בראיון מיוחד מדבר על הכל: "בחרנו לא לעשות מחנה אימונים כשלב מרכזי בתכנית ההבראה של הקבוצה". על היכולת בפתיחת העונה: "משתפרים ממשחק למשחק, נבנתה קבוצה עם שחקנים צעירים טובים" ועל זהות הבעלים הבא של המועדון

אחי נצרת תצא הערב (רביעי 19:30) למשחק חוץ מול הפועל עפולה במסגרת המחזור השלישי של הליגה הלאומית. הירוקים שבמחזור הקודם ניצחו את אכסל מקווים להמשיך בשיפור שהם נמצאים בו ולקחת נקודות גם מהקבוצה של אופיר חיים. 

מי שנחשב לאיש החזק במועדון כבר מעל ל 20 שנה הוא אחמד חילו, עבור חילו זוהי יכולה להיות עונה אחרונה באחי נצרת וזאת בעקבות כך שבמועדון מאמינים שלאחר הבחירות לעירייה ולקראת סיום העונה הם יצליחו למצוא בעלים חדש שייקח על עצמו את הקבוצה. 

יכול להיות שנראה בעלים חדש בעונה הבאה באחי נצרת?
"אנחנו מקווים מאוד שכן, הקיץ עשינו תכנית הבראה משמעותית עבור המועדון וזאת לאחר שבעונה שעברה הושקעו כספים אדירים על מספר רב של שחקנים. החלטנו העונה להשתקדם כלכלית וכרגע אנחנו נמצאים ללא חובות וכולי אמונה שאחרי הבחירות לראשות העיר נמצא מישהו שיתלהב לקחת את המועדון ולהוביל אותו קדימה".

אתה משנת 96 במועדון והשנה פתחת עוד עונה, איך התחושות?
"כן חוץ משנתיים של חופש, אני נמצא באחי נצרת למעלה מ20 שנה ואני חושב שאין אדם שמחזיק בכל כך הרבה ניסיון בליגה הלאומית כמוני. תמיד מרגש לפתוח עונה חדשה עם ציפיות ומטרות חדשות, הפעם יש לנו קבוצה שמתבססת בעיקר על שחקנים צעירים וטובים שרובם הגדול גדל במועדון". 

מהן המטרות של הקבוצה העונה? 
"המטרה היא להגיע לפלייאוף העליון, בליגה הלאומית כל קבוצה שמעפילה לפלייאוף העליון יכולה למצוא את עצמה במאבק על הכרטיס לליגה העל, אך ברור לי שעם התקציב הנוכחי ועם תכנית ההבראה שבנינו אם נסיים בפלייאוף העליון זה יהיה מצוין עבורינו".

בעבר הייתם שמים כמטרה לעלות ליגה. 
"נכון אבל צריך לקחת בחשבון שהעונה בנינו קבוצה עם תקציב דל יותר, לא עשינו מחנה אימונים כמו שאר הקבוצות וכל זה במטרה להבריא כלכלית את המועדון. אם זאת, אני עדיין מאמין שיש לנו סגל מצוין שכולל מספר שחקנים צעירים טובים יחד עם מספר שחקנים בכירים ומנוסים". 

אתה מרוצה מהיכולת שהקבוצה מציגה עד כה?
"אני מרוצה מאוד שניצחנו את המשחק הקודם ואין ספק שאנחנו משתפרים ממשחק למשחק. עשינו שינויים רבים בסגל וזה מובן שייקח לקבוצה זמן להתחבר. אני בטוח שבמשחקים הקרובים כבר נראה יותר טוב".

הערב אתם פוגשים את הפועל עפולה שגם היא עברה קיץ לא פשוט.
"הפועל עפולה עברה קיץ לא פשוט מבחינת הבקרה התקציבית, לקח להם זמן להעביר מספר שחקנים טובים אבל עדיין יש להם קבוצה מצוינת שיכולה להיאבק על עליית ליגה בזכות מספר שחקנים טובים כמו עידן דוד, רוצ'ט, דור כוכב, תומר סוויסה ועוד. זה יהיה משחק לא קל בכלל עבורינו ואני מקווה שנצליח לחזור עם ניצחון".

הקהל של אחי נצרת קיבל את השינויים שעשיתם בקיץ?
"הקהל שלנו מאוד מבסוט מכך שבנינו קבוצה שמורכבת על שחקני בית. מתוך 22 שחקנים כ16 גדלו במועדון וזה דבר שאין אותו בשום קבוצה אחרת. אנחנו שמחים מאוד לקדם את שחקני הבית שלנו שמעבר לכך שהם טובים ומוכשרים אני בטוח שיש להם מקום ראוי בסגל שלנו". 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אוהד נצרת עילית
(אלדר: 18:44 12-09-2018)
חילו אל תדאג במחזור ה4 נפתח אותכם
2
יפה קטמון ירושלים
(שמש : 02:45 13-09-2018)
אוהבים אתכם בטבריה הלואי תעלו... שמש האוהד המסור של טבריה שלא הפסיד מישחק 15 שנה

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?