מוסא בן חיים: "אני מקווה לגרום לקהל שלנו להינות מהקבוצה"

קבוצה חדשה לחלוטין. בן חיים קבוצה חדשה לחלוטין. בן חיים
אחד המשחקים המרכזיים של המחזור הראשון ייערך בשכונת התקווה שם שעריים תתארח אצל כפר שלם. גניש: "אנחנו רוצים להתסכל ממשחק למשחק"

לאחר קיץ ארוך תיפתח מחר ליגה א' ואחד המשחקים המרכזיים של המחזור הראשון יהיה הקרב בין הפועל כפר שלם ומכבי שעריים. לאחר האכזבה משנה שעברה, בשני המועדונים החליטו לבצע שינויים מרחיקי לכת הן בסגל הקבוצה והן בעמדת המאמן. שעריים מינתה את מוסא בן חיים וכפר שלם את ויקטור גניש. שני המאמנים זכו בהצלחה גדולה בשנה שעברה ומקווים להמשיך זאת גם העונה.

גניש אמר לקראת המשחק: "יש התרגשות גדולה כי זה מחזור ראשון ויש לנו קבוצה חדשה אבל המקום עצמו לא זר לי. אנחנו משחקים מול קבוצה עם מסורת כמו מכבי שעריים ואני מקווה שהקהל שלנו ייראה קבוצה שמחה ומחויבת. אנחנו רוצים להיות קבוצה שנותנת הכול בכל משחק ומסתכלת ממשחק למשחק".

בן חיים מודע לציפיות מהקבוצה החדשה ואמר: "אני מקווה שנראה שעריים כמו שאני רוצה לראות. חשוב לנו לפתוח את העונה ברגל ימין. הקבוצה נבנתה העונה תוך שילוב של שחקנים צעירים וותיקים אבל מוקדם מדי לצאת בהצהרות כי כל הקבוצות שינו את הסגלים שלהם ומצפה לנו ליגה קשה ואיכותית. מי שיהיה לו אופי של ווינר יהיה חזק בצמרת הגבוהה. אני מקווה לגרום לקהל של שעריים להינות מהקבוצה שלנו".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מוסא איש יקר ובחור לעניין
(מוסא בהצלחה מיניב חולון: 18:54 13-09-2018)
שעריים זכיתם באיש משכנו ומעלה
2
אין עתיד
(המוכתר משעריים: 19:48 13-09-2018)
איזה קהל יש לכפר שלם ?? 30 איש ? פשוט בזבוז שקבוצות כאלו קיימות
3
לתגובה 2
(אוהד: 17:45 14-09-2018)
פשוט בזבוז שאנשים כמוך כפר שלם קבוצה אותנטית עם מסורת סייג לחכמה שתיקה

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?