הבלאגן בפאחם חוגג, כפר קאסם ויבנה גדולות על הליגה

גדולים על הליגה. שחקני יבנה (חסדאי כהן) גדולים על הליגה. שחקני יבנה (חסדאי כהן)
סיכום המחזור הרביעי. בצפון עדיין לא ברור מי זו שתעפיל בסיום העונה ללאומית לעומת המחוז הדרומי שם המאבק יהיה בין שתי קבוצות. עידו קרן מנתח

הליגה החמה והמעניינת בישראל זו ליגה א', את זה כולם יודעים. כל שבוע סיפור חדש, סרט חדש, והשבוע המחזור הרביעי הביא עימו לא מעט מסקנות וסיפורים.

בצפון, אום אל פאחם הפסידה לראשונה העונה בליגה, אבל הבלאגן של אחר כך ואי ואי. אז מוריס אוזן עזב עם אלירן חודדה ולירון אלימלך. על המגרש האחות הקטנה בני זלפה ניצחה ונמצאת במקום ראשון - שאפו לנביל אמארה ושותפיו. בנשר היה משחק משוגע שבסופו נשר ניצחו את שפרעם לאחר מהפך גדול. בבאקה מאוכזבים לאחר שלא הצליחו לנצח 9 שחקני טירה. באסי גלבוע מתרסקים וקיבלו ארבע בראש מכפר כנא המשתפרים.

בקריית אתא חילצו נקודה חשובה מהרצליה המאכזבים. "עם ילדים - לא עולים" זה הסלוגן החדש. "רובי שפירא" כבר סופרת שני ניצחונות ליגה רצופים ועושה רושם שמשהו טוב קורה. בכאוכב החיים בלי אבי מלכה קשים. בצור שלום מחזירים את כח ההרתעה בבית. במגדל העמק כבר כנראה רגילים לתחתית אחרת אין הסבר ליכולת ולתוצאות.

מי תעלה ליגה? כרגע זה נראה שאין מישהי שמגיע לה. לרדת ליגה? יש כבר ארבע קבוצות שמגיע להן לרדת.

בדרום הסיפור קצת שונה, אבל יש קווי דמיון לצפון. יבנה ומ.ס. כפר קאסם גדולות על הליגה. זה נראה שזה הולך להיות דו קרב עד הסוף שהאחות הקטנה שמשון כפר קאסם כבר פיטרה את אדהם האדיה והביאה רכש מאוד מאוד מאוד מאוד יקר. אדומים אשדוד נכנסו רשמית לליגה וניצחו כל שבוע מאז שגילי לנדאו הגיע.

חוץ מזה הרבה ניצחונות חוץ ראינו: כפר שלם, מכבי הרצליה, חולון וסוף סוף בקעת הירדן של נועם שוהם. בקיצור, אף אחת לא יציבה ואף מאמן לא יכול לדעת בוודאות שבצהרי שישי יעמוד על הקווים ובערב יגיע לקידוש כמאמן. רוצים לנחש מי המאמן הבא שיפוטר בדרום או בצפון? תקבקו!

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יבנה ממש לא גדולה על הליגה
(אליקו: 09:48 10-10-2018)
קיבלו הגרלה מהסרטים בקעה ומחנה חלשים נגד חולון ואזור יצא לי להיות במשחקים ויבנה לא הייתה יותר טובה מהם היא פשוט ניצלה את המצבים הבודדים שהיה לה זה לא יחזיק מעמד הרבה זמן, יש להם הגנה טובה אבל השאר לא מתאים לעליית ליגה.
2
תגובה לעניין
(יוסי: 19:37 10-10-2018)
חבל מאד שההתאחדות לא מעמידה לדין את אום אל פאחם בגלל שזה ליגה א? חשש להדליק רוחות? חבל מאד חייבים להעמיד לדין את הקבוצה
3
ירושליים
(דוד : 10:42 10-10-2018)
שלומי עמר נורדיה ירושליים
4
יבנה כבר עלתה ליגה
(שטרקנבל: 12:43 10-10-2018)
עולים בהליכה 15 פור
5
4 קבוצות
(הוגה דעות: 13:32 10-10-2018)
שמשון ואדומים חזק מאוד בתמונהלמרות שעברו כבר 4 מחזורים ונשארו רק 26

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?