אנשי הליגות הנמוכות זועמים: "עדיין לא קיבלנו את הכסף על האבטחה"

מובילים את המאבק. הפועל חליסה מובילים את המאבק. הפועל חליסה
קבוצות רבות בליגות הנמוכות עדיין ממתינות לתשלום עבור הוצאות האבטחה מעונה שעברה. התאחדות לכדורגל: "מחכים לטיפול משרד הספורט בנושא"

משחקי הליגות הנמוכות נפתחו כבר לפני חודש ימים אבל מועדונים רבים עדיין ממתינים להחזרת ההוצאות עבור תשלום עבור האבטחה מהעונה שעברה. בחלק מהקבוצות בעיקר מליגות ב' וג' מספרים על תאריכים קריטיים לקבלת התשלום ולא אותם קבוצות לא יוכלו להתקיים זמן רב.

בין השאר מדובר בקבוצות כמו הפועל חליסה, ביתר עין מאהל, ברטעה, שעב, עין אסהלה, צעירי עילוט ועוד שכבר שילמו את הסכומים לחלק מהספקים ואותן חברות אבטחה שהסכימו לחכות זמן מה דורשות את הסכומים בפתיחת העונה הנוכחית.

מנהל קבוצה הפועל חליסה, מוסטפה מנהח, אמר בנושא: "קיבלנו סכום קטן לעומת מה שבאת מגיע לנו. אי אפשר להתקיים במיוחד כאשר מדובר במועדונים קטנים וחסרי יכולת כלכלית גבוהה. לצערי דיברנו מספר פעמים עם ההתאחדות ועדיין לא קיבלנו תשובה ראויה".

מהתאחדות נמסר בנושא: "לאמות ידה להחזרי אבטחה נקבע סכום מקסימום לעונה. מכיוון שסך הכול החשבוניות שהוגשו בעונה שעברה היה מעל המקסימום ולכן הכספים נתקעו. הנושא נמצא בטיפול משרד הספורט שצריכים לאשר את החריגה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?