משנה מאמן, משנה מזל: ניצחון ראשון העונה למחנה יהודה

סוף סוף ניצחון. ממן סוף סוף ניצחון. ממן
דורון ממן הגיע השבוע לקבוצה ולקח שלוש נקודות מנורדיה שמצידה סופרת משחק רביעי ברציפות ללא ניצחון

רק במחזור התשיעי ועם מאמן רביעי על הקווים חוגגת הפועל מחנה יהודה את הניצחון הראשון של העונה כאשר גברה בביתה על בית"ר נורדיה 0:2.

דורון ממן הגיע השבוע למחנה וכשועל ותיק בליגה א' החליט לעבוד השבוע בעיקר על הצד המנטאלי של השחקנים וניסה להחדיר להם ביטחון שהביאו לו שלוש נקודות משמעותיות במאבק ההישרדות. מהצד השני, נורדיה עם משחק רביעי ברציפות ללא ניצחון ואיבדה גובה כאשר גם מעמדו של המאמן שלומי עמר מתחיל להתערער.

המחצית הראשונה הייתה חלשה והסתיימה בתיקו מאופס, אבל עם פתיחת המחצית השנייה עלו המארחים בטירוף וכבר אחרי ארבע דקות עלו ליתרון משערו של תאמר אטרש. מחנה יהודה המשיכה לשלוט במשחק ולא אפשרה לנורדיה לחזור למשחק כאשר תשע דקות לסיום המשחק מחנה גם קיבלה פנדל אותו כבש סולי צמח הותיק וקבע 0:2.

ממן: "הניצחון הזה הגיע לנו כי היינו טובים יותר. עשיתי רק שלושה אימונים והבאתי בעיקר את הביחד ואת האגרסיביות ביחד עם עמידה נכונה במגרש. פחות מעניין אותי מה היה בעבר והבאתי את הדברים שחשבתי שצריך לשפר. הצלחנו לבטל את נורדיה לאורך כל המשחק. זה רק תחילת הדרך ומבחינתי רק עכשיו התחילה העונה. נצטרך לאגור נקודות בכדי לברוח מהתחתית. אני לא מתכוון לבצע שינויים רבים כי יש כאן קבוצה טובה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גריה
(אבו וינס : 15:55 09-11-2018)
כל הנסיונות של גריה להוריד את הקבוצה ליגה לא יעזור לו
2
ממן ענק
(אדום באר שבע: 16:05 09-11-2018)
מה שממן עשה במכבי באר שבע ובבת ים הוא יעשה אצלכם.. זכיתם במכמן מצוין ואדם מדהים
3
מזל טוב !
(נתן.: 16:19 09-11-2018)
ברכות לקבוצה על ניצחונה הראשון ולמאמן דורון ממן ברכות על גיבוש השחקנים והחדרת האמונה שאפשר לצאת לדרך חדשה לעבר מעלה הטבלה , שבת שלום !
5
יש תקווה.
(יו"ר חוג אוהדי ה"מחנה".: 19:17 09-11-2018)
אני והאוהדים מברכים את השחקנים והמאמן דורון ממן על הניצחון הראשון ולא האחרון , הדרך עוד ארוכה שנגיע לחוף מבטחים . אני קורא לכל האוהדים לבוא לעודד ולעזור לחלץ את הקבוצה מהתחתית , כי פשוט מקומנו לא שם , וברכות ובהצלחה למינוי המאמן דורון ממן.
6
מאמן גדול
(לירון: 23:37 09-11-2018)
בטוחים שתצליח בע״ה , מאמן גדול
7
עצה
(מחנה בלב: 20:57 10-11-2018)
יש לךשחקנים שעושים טובה שרצים כמו השחקן שהכנסת לקראת הסוף עשה טובה שהוא משחק ועוד מקבל שכר גבוה פשוט בושה כל הכבוד על הניצחון ולהח

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?