שמעון לוגסי חתם במ.ס. דימונה

לוגסי במעמד החתימה לוגסי במעמד החתימה
פרסום ראשון: המגן השמאלי שעזב את בני טייבה בגלל המרחק מביתו והקושי בהגעה לאימונים חוזר לקבוצה שבה פתח את העונה: "באתי במטרה לעלות ליגה"

החתמה משמעותית למ.ס דימונה. המגן השמאלי שמעון לוגסי (27) חוזר לקבוצה. כזכור, שמעון לוגסי פתח את העונה בדימונה וכשקיבל הצעה כספית גבוהה יותר חתם בהוד השרון שם סיפק מספרים יפים עד שהחלו הקשיים הכלכליים שבעקבותם עזב לשמשון בני טייבה. לוגסי שמתגורר בבאר שבע התחיל להרגיש את הקושי בנסיעות לטייבה מדי יום ואמש סיכם על כך שהוא עזב את הקבוצה.

עד כה לוגסי עומד על תרומה התקפית מרשימה של שלושה שערים ואחד עשר בישולים מעמדת המגן בקדנציה שלו במחוז דרום א'.

דימונה מתמודדת בימים אלה עם חמישיית הצמרת של ליגה ב' דרום ב' שכוללת קבוצות כמו קריית מלאכי, הפועל ירוחם, עירוני שדרות ועירוני אשדוד. הקבוצה פתחה בצורה נהדרת את העונה עד למעצרו של עאטף אבו בילאל שם הקבוצה החלה למעוד עם תיקו נגד בית"ר קריית גת והפסדים לקריית מלאכי ושדרות.

לוגסי אמר לאחר החתימה:"אני שמח לחזור לדימונה, מאוד התחברתי למקום ולאנשים מה גם שפתחתי שם את העונה, זה מועדון ברמה גבוהה ואני מקווה לעזור להם לעמוד במטרה, חזרתי לדימונה לעלות ליגה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה לא שחקן זה זונה
(כל יום במקום אחר: 15:54 03-12-2018)
חולה כסף איכס מגעיל
2
לוגסי מגן ברמה גבוה
(חיים הוד השרון: 23:26 03-12-2018)
דימונה זכיתם בשחקן ענק ! היה אצלנו השנה עשה לליגה בית ספר מגן שמאלי ברמה של ליגת העל מאמין שתעלו ליגה אם השדרוג הזה בהצלחה לוגסי ולדימונה
3
חיזוק
(אבי: 17:55 04-12-2018)
חיזוק מעולה אבל חסר עוד חיזוק
4
ביזיון
(שלמה: 17:02 09-12-2018)
לתגובה מספר אחת אתה אדם דוחה ומגעיל שאתה מכפיש בצורה כזאת אתה פושטק

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?