ליגה ב' דרום א': סיכום המחזור ה-11

גמליאל פרץ גמליאל פרץ
ניצחונות לקריית אונו, עמישב פתח תקווה ואור יהודה. בית"ר פתח תקווה ושמשון ת"א עם תיקו מפתיע. רו"ח תל אביב עדיין ללא ניצחון

המחזור העשירי בליגה ב' דרום א' יצא לדרך וסיפק הפתעה ענקית כאשר הוד השרון הפסידה למ.ס יפו, המרדף לליגה א' בשיאו לאחר הניצחונות של אור יהודה ושמשון תל אביב. רו"ח תל אביב עדיין ללא ניצחון ואחרי ששליש ממשחקי הליגה הסתיימו, נדמה כי היא היורדת לליגה ג'
.
בית"ר פתח תקווה - שמשון ת"א 2:2
מפגש קצוות שהסתיים בחלוקת נקודות. פתח תקווה, שנמצאת בתחתית הטבלה, עלתה ליתרון כבר בדקה ה-15, עם שער של נס שמעון. נאור הלוי השווה בדקה ה-46, והמחצית הראשונה הסתיימה בשוויון 1:1. עם פתיחת המחצית השנייה, שוב עלתה פתח תקווה ליתרון 2:1, עם שער של דור אזולאי בדקה ה-55. אך נאור הלוי, השווה שוב בדקה ה-78 וחתם את תוצאת המשחק עם צמד.

רוח ת"א - נחלת יהודה 1:0
רוח תל אביב ונחלת יהודה סיימו את המשחק בתוצאה 1:0, שנקבעה כבר בדקה ה-14 עם שער של משה דננבאום. גיא מקורו, סופג כרטיס אדום בדקה ה-50, לאחר שקיבל כרטיס צהוב בדקה ה-28, ונחלת יהודה נותרה בעשרה שחקנים ברוב המחצית השנייה. רוח ת"א עדיין ללא ניצחון העונה ונשארת בתחתית הטבלה עם נקודה אחת.

הפועל קריית אונו - בית"ר רמת גן 0:1
קריית אונו ובית"ר רמת גן נפגשו למשחק אמצע טבלה טיפוסי. לאחר ירידה למחצית ללא שערים, כבש ינאי אלבז שער ראשון ויחיד למשחק בדקה ה-60 לזכות קריית אונו וקבע את תוצאת המשחק. המשחק הותיר את הקבוצות בהפרש של 4 נקודות.

בני טייבה - אור יהודה 4:1

משחק הצמרת בין אור יהודה לבני טייבה מסתיים בתוצאה 4:1. אור יהודה עלתה ליתרון 1:0 כבר בדקה ה-10, עם שער של קרלוס צ'קנה, שנשמר עד הירידה למחצית. בדקה ה-50, יוסף אבו לבן השווה, אך 7 דקות לאחר מכן הראל יחזקאל העלה את אור יהודה ליתרון 2:1 עם שער עצמי. גמליאל פרץ הגדיל את הפער עם שער נוסף בדקה ה-86 ובנימין תני שנכנס בדקה ה-89, קינח עם שער בדקה ה-90 וחתם את תוצאת המשחק.

כפר ברא - בית דגן 1:2
המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון 0:1 לכפר ברא, עם שער של שי מוטיאי בדקה ה-22. במחצית השנייה, הגדיל את היתרון אדיסו טדלה עם שער בדקה ה-65. לקראת סוף המחצית השנייה אלמוג כהן כבש בדקה ה-86, צמצם את הפער וקבע את תוצאת המשחק.

עמישב פתח תקווה - בני ג'ת 0:2
המחצית הראשונה במשחק בין עירוני פתח תקווה לבני ג'ת הסתיימה ללא שערים. כשתי דקות לאחר פתיחת המחצית השניה, כבש אורן גירו את השער הראשון למשחק לזכות פתח תקווה והעלה אותם ליתרון 0:1. בדקה ה-58, דניאל אילמו כבש שער נוסף, הגדיל את היתרון והמשחק הסתיים בתוצאה 0:2.

מ.ס בני יפו - הפועל כפר קאסם 2:1
כפר קאסם פתחה את המחצית הראשונה עם שער של רגב וולק כבר בדקה ה-6, ועלתה ליתרון 1:0 שנשמר עד לירידה למחצית. סהר אזולאי הכפיל את היתרון עם שער בדקה ה-51, אך עדן אבני צמצם אותו שוב 8 דקות לאחר מכן. 


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?