"רגע השיא היה לבשל במשחק של רונאלדו"

גלס על רקע אצטדיון באיירן מינכן גלס על רקע אצטדיון באיירן מינכן
השף מעין גלס בן 31 מקיבוץ מסילות, שיחק כדורגל עד גיל נוער, אבל אז הוא עצר הכל והחליט לשלב בין שתי האהבות הכי גדולות שלו - קולינריה וכדורגל

במשך מספר שנים שימש גלס כשף במסעדה הידועה "קימל בגלבוע", ואז החלה הקריירה שלו לפרוח ולהגיע לפסגת ההישגים הישראלית.

השף המהולל נבחר להיות השף הראשי במשחקים של ליגת האלופות בכדורגל – וכלל את המשחק חצי גמר הנודע במינכן, גרמניה 2018 . בנוסף, הוא שימש כמנהל צוות מקצועי במיוחד שמגיש אוכל קלינרי במתחמי ה-VIP באצטדיוני הכדורגל ברחבי העולם. גלס עבר מסע מדהים בשנה שעברה ביחד עם באיירן מינכן, החל משלב הבתים ועד לחצי הגמר נגד ריאל מדריד - הוא נכח במשחקי בית רבים והיה אחראי על מתחם המפורסמים באצטדיון. התגובות שקיבל היו מדהימות, והחוויה הייתה בלתי נשכחת.

"ללא ספק רגע השיא שלי היה לבשל במשחק עם כריסטיאנו רונאלדו", שיתף שף גלס בתחושות: "מדובר בתפקיד מאתגר במיוחד, מדובר בקולינריה ברמה בין-לאומית הכי גבוהה שיש והבונוס הוא שאנחנו זוכים לבשל באצטדיונים הכי מפורסמים ולהיות נוכחים בכל המשחקים החשובים".

הישגיו האחרונים מראים שאכן אין מתאים ממנו לייצג את ישראל במטבח הישראלי. הוא כבר נבחר לבשל כשף הראשי בפסטיבלי האוכל החשובים והמדוברים בארץ, כולל פסטיבל פסטיבל תוצרת העמק, ופסטיבל הבירה. בנוסף לעבודתו כשף באחת המסעדות הנחשבות בארץ, מסעדת קימל בגלבוע. מעיין שימש גם כשף באירועים רשמיים חשובים ביותר של המדינה כמו ציון 60 שנות היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לאוסטריה, וכן כנציג של מדינת ישראל מטעם הסוכנות היהודית כמומחה בתרבות קולינרית ישראלית חדשה.

ומה החלום הבא?
"אני ממשיך להתמקד בקולינריה וביצירה של אוכל ישראלי חדש מודרני, מקווה להמשיך לבשל בארץ ובחו"ל ולעשות את מה שאני אוהב בצורה הטובה ביותר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?