סירוטקין: "כרגע כלום לא הולך לנו אבל אנחנו נתחבר"

כפ כפ"ס הפסידה לשעריים (דאפר מחאמיד)
כפר סבא שלטה ברוב שלבי המשחק, אבל שוב לא הצליחה לכבוש כאשר שעריים כבשה פעמיים והשיגה ניצחון ליגה חשוב

בבית"ר כפר סבא קיוו כי לאחר הפגרה תצא הקבוצה לדרך חדשה ובכך היא תנסה לברוח כמה שניתן מהתחתית, אך הקבוצה של חיים סירוטקין שוב הפסידה והפעם 2:0 מול שעריים.

כפר סבא פתחה טוב את המשחק ושלטה בכדור, אבל לא הגיעה למצבים קורצים ודווקא שעריים עלתה ליתרון בדקה ה-24 מראשו של המגן טל משען. גם המחצית השנייה נפתחה עם מגמה דומה כאשר גיא אבן וליעד ברקוביץ מכפר סבא שלטו במרכז השדה, אך חוסר היכולת בחלק ההתקפי השאירו את הקבוצה ללא שערים.

רבע שעה לסיום שעריים שוב עקצה כאשר זכתה בפנדל אותו ניצל תום מדהלה. למרות ההפסד בכפר סבא מאמינים ביכולת של חיים סירוטקין להוציא את הקבוצה מהמצב הקשה אבל ראשי המועדון חייבים להביא חיזוק בחלק ההתקפי.

סירוטקין אמר לאחר ההפסד: "אני כואב את ההפסד אבל אין מה לעשות צריכים להיות חזקים ובסוף הכל יתחבר. יש לנו קבוצה שטובה שלא הולך לה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אשם מקסים
(אוהד שיודע טוב מ...: 14:29 05-12-2018)
די לזרוע חול בעניים סירוטקין אתה לא מאמן מהתחלה חשבת רק איך לשמור מקום לבן שלך ולשחקנים שעשית קומבינה כספית איתם (הם כבר לא נמצאים)מגיע לך כי אתה לא ישר במקום מקסים הייתי מעיף אותך ומביא את סטולפר מאמן שהכי מחובר למועדון ויכול להמשיך איתך שנים ולגד
2
שום הזדמנות הם לא הגיעו מגיעים עד לרחבת ה 16 ומאבדים את הכדור משחקים לרוחב מחזיקים בכדור בלי שום תכלית שעריים הגיעו ליותר הזדמנויות

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?