שחקני הפועל עפולה פתחו בשביתה, בהנהלה זועמים: "מדובר בעיכוב של מספר ימים"

לא מתכוונים לוותר. שחקני עפולה (עודד חסין) לא מתכוונים לוותר. שחקני עפולה (עודד חסין)
סערה גדולה בבירת העמק לאור מחאה כנגד תשלום השכר. ראשי המועדון טוענים: "המשכורות יישולמו בימים הקרובים"

אין שקט בהפועל עפולה. הבוקר (רביעי) החליטו שחקני הקבוצה לפתוח בשביתה לאור מחאה על כך שמשכורתם לא שולמה וטרם ברור מתי תשולם.

בקרב השחקנים טוענים כי כבר מדי חודש ישנו עיכוב במשכורות והדבר מאס עליהם, ולכן החליטו לפתוח במחאה משמעותית ולא להופיע לאימון עד להודעה החדשה.

כפי שפרסמנו בעבר ישנה מחלוקת גדולה בין הנהלת הקבוצה לבין ראש העירייה אבי אלקבץ שמעוניין להחליף בקרוב את כל חברי ההנהלה. שחקן בקבוצה סיפר: "לכולנו יש משפחה ואנחנו רוצים לדאוג לעצמנו וזה עם כל הכבוד לבעיות של ההנהלה וראש העירייה".

בקרב ההנהלה הביעו כעס רב על הצעד החריג של השחקנים ואמרו: "מדובר בעיכוב של כמה ימים וזה ישולם בקרוב. חבל שהשחקנים לקחו את החוק לידיים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
למה חבל ???
(מני: 12:23 05-12-2018)
למה חבל שהם שובתים ?? טוב מאד !! זה מקום עבודה.. ופרנסה שלה ושל משפחותיהן .... אם אין תקציב מובטח למה חתמתם איתם חוזים כאלה גבוהים ???
3
חוק לידיים...
(אוהד: 08:51 06-12-2018)
אין חוצפה להנהלה.. איך השחקנים לקחו את החוק לידיים ???? אתם אלו שעוברים על החוק לא השחקנים המסכנים שצריכים לפרנס משפחות. פשוט חוצפה
4
בלי פוליטיקה
(בוריס: 14:46 07-12-2018)
גם ראש העיר הקודם מר מירון וגם הנוכחי מר אלקבץ הכניסו פוליטיקה לקבוצת כדורגל דיייי נמאס מהפוליטיקה המקומית הרדודה . מה שחשוב שמי שמנהל את הקבוצה יהיה מקצועי ולא מקורב.....

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?