בית ספר לבונקר

הרבה רעש וצלצולים ליוו את המשחק המרכזי בין גבעת אולגה למכבי ד.א. כרמל שרבים הגדירו כמשחק העונה. כ-500 צופים במגרש הפועל חדרה ראו את ההר מוליד עכבר עם תיקו 0:0 שהיה בית ספר לבונקר. כפר קמא שלא שיחקה השתוותה לדלייה במספר הנקודות. השוער החדרתי, אבי עמוס סגר 720 דקות ללא ספיגת שער

תיקו אפס היא בד"כ תוצאה מאד שכיחה במשחקי צמרת מתוחים. שתי הקבוצות מגיעות לחוצות ומתרכזות קודם באיך לא לספוג מאשר להבקיע. גם המפגש הטעון בין גבעת אולגה שאירחה את מכבי דלית אל כרמל באצטדיון הפועל חדרה היה מסוג המפגשים הללו רק שהפעם לקחו זאת שתי הקבוצות קצת יותר מידי קדימה. לכל צד היו אולי שתי הזדמנויות להבקיע שהוחמצו, כדור אחד פרפר ברשת של דלייה אך נפסל ע"י שופט המשחק, רון שבתאי (זוכרים?).
מ.ס. גבעת אולגה ממשיכה להתגעגע למגרשה הביתי. בבדיקה קצרה מסתבר כי היא אחת המקבוצות הבודדות בארץ שיש לה מגרש ביתי אך עדיין לא קיימה בו אף משחק בית מתחילת העונה. אין ספק כי הדבר בעוכריה. לטענת הצוות המקצועי, בין 4 ל 6 נק' הלכו לאיבוד בגלל עובדה זו.


אבירן תורג'מן מול הגנת דלייה. שתי הזדמנויות לכל קבוצה בכל המשחק (צילום: h.k תקשורת)

כבר מדקות המשחק הראשונות ראו כל הנוכחים באצטדיון את המתח הרב בו נמצאים שחקני שתי הקבוצות. מהלכי כדורגל פשוטים שבימים רגילים מבצעים אותם בקלות רבה שפוט לא יצאו אל הפועל. המשחק התנהל ברובו במרכז המגרש וכפי שהיה צפוי אף קבוצה לא הגיעה להזדמנות ממשית להבקעת שערים מלבד אחת מצוינת לזכות דלית אל כרמל בדקה ה- 17 כשאחמד עארף מצא עצמו לבד בתוך רחבת ה 16 של אולגה אך בעט כדור שחלף ליד הקורה הימנית של משה אדרי (מצוין) שוער גבעת אולגה..


דורון אשכנזי (בירוק). דלייה ניסתה לצאת להתקפות דרכו  אסי גומה (בכחול)(צילום: h.k תקשורת)

מגמת המשחק לא השתנתה גם שנקפו דקות המשחק. דלייה ניסתה לצאת קדימה דרך האגף הימני שם תופקד המגן, דורון אשכנזי אולם ללא הצלחה. בדקה ה-37, באחת הפעמים הבודדות שלה במשחק יצאה אולגה קדימה לניסיון שהסתיים בבעיטה של אבירן תורג'מן ממרחק כ- 25 מ' לחיבורי הקורות של שער דלית אל כרמל אולם אבי עמוס, שוער דלייה הוכיח מדוע הוא שמר עד כה על רשת נקייה, התעופף והדף לקרן.


השער של אפריים אספא. נגיעת יד תמוהה (צילום: h.k תקשורת)
אל כדור הקרן שהוגבה לרחבת ה 5 של דלית אל כרמל הגיע אסי גומה שנגח פנימה, אך שופט המשחק פסל את השער לאחר שהקוון הרים את הדגל בטענה לנגיעת יד תמוהה של הכובש. דלייה ניסתה להפעיל את ענאן נסראלדין המצוין שהגיע מבני סכנין רק לפני כשבועיים והספיק לשחק מול מכבי תל אביב אולם נתקלה בהגנה קשוחה של עידן אונגר, וגל פיבך הוותיק.


גל פיבך (בכחול) מצר את צעדיו של אחמד עארף. הגנות קשוחות (צילום: h.k תקשורת)
עם תחילת המחצית השניה ביצע אייל עמר מאמנה של גבעת אולגה חילוף כפול כשהכניס את חן ותורי וניר וואנה וזאת בכדי לחזק את השליטה במרכז השדה ולנסות ללחוץ את האורחים לשערם, ואכך כך היה. אולגה נראתה קצת יותר טוב וזאת למרות שמגמת המשחק לא השתנתה. ההתקפות ניסו לדחוף כדורים קדימה אולם ההגנות הקשוחות התבצרו היטב.


אחמד עארף מנסה לחלץ כדור מאבירן תורג'מן. רוב המשחק במרכז המגרש (צילום: h.k תקשורת)
אולגה ניסתה להבקיע בעוד בעיטה מסוכנת מאוד לעבר שערו של אבי עמוס שרשם עוד הצלה לזכות קבוצתו ומנגד החמיץ חנן אסד האורח לאחר שחטף כדור בדקה 79 ובעט ליד הקורה של אדרי. דקתיים מאוחר יותר נותרה דלייה בעשרה שחקנים לאחר שענן נסראלדין ביצע עבירה מיותרת במרכז המגרש על ניר וואנה וספג צהוב שני ואדום. עד לסיום ניסתה אולגה לנצל את יתרונה המספרי וללחוץ קדימה אולם ללא הצלחה.


מוראד נאסראלדין מנסה לעבור את דור בדוסי . אולגה לא ניצלה את יתרונה המספרי (צילום: h.k תקשורת)

בסיום 0:0 ששמר על פער 4 הנק' בין הקבוצות ושירת את מ. ס כפר כמא שהשתוותה בנקודותיה לאלה של דלייה בדיוק מחזור אחד לפני המפגש שלה עם אולגה.
אייל עמר מאמן אולגה אמר בסיום: "התוצאה לא מפתיעה אותי, ידעתי שבמגרש יתנהל משחק חזק נוקשה ומתוח שבנוי קודם כל על משחק הגנות ולא על ניסיונות הבקעה רבים, זה מסוג המשחקים ששתי הקבוצות מכבדות מאוד ונזהרות מהיריבה שלהם וכך זה היה, התכוננו כמו שצריך, אך במשחקים כאלו זה ידוע שלא הכל תמיד עובד כמו שצריך, הליגה עוד ארוכה מאוד ואנו כבר מסתכלים קדימה, חבל לי מאוד שאנו לא משחקים בבית, בשכונה".

  ניר ואנה (בכחול) והשופט, רון שבתאי. שיפוט מעורר מחלוקת (צילום: h.k תקשורת)
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
הגרביים הורודות !!!
2
דלייה סתם אפסים אולגה הרבה יותר טובה
(אש אש בגיבעה: 14:56 28-11-2010)
פסלו לנו שער חוקי !!!!!!!!
3
כאחד שהיה במשחק
(חדרתי בדם: 16:27 28-11-2010)
למען הדיוק מספר שתים שתי הקבוצות אפסים גרועים אנטי-כדורגל עם יכולת עלובה משחק ביזיון כזה מימילא חזיתימשחק כזה שווה אפס-אפס ללא נקודות עם פיצוי לאוהדי -חדרה שנאלצו לחזות בתצוגה העלובה של שתי הקבוצות!!!
4
לחדרתי בדם
(אש אש בגבעה: 16:59 28-11-2010)
מה כל כך מטריד אותך?!?! יחיו קנאים ויסבלו... חברה יש לנו משחק חשוב מאוד נגד כפר קמא שלמרות שנמצאים במקום הראשון הם לא באמת ראויים לכך בואו נראה להם ולכולם מה אנחנו שווים
6
מבקש-הסבר
(חדרתי בדם: 19:00 28-11-2010)
איך האפסים האלה מדליה הבקיעו שלושים שערים ?עם-מי? מה כל הליגה הזואפסים? מיוםשישי אני מחפש תשובה ולא מוצא !!!
7
לאש אש בגבעה
(צ'רקסקו כפר כמא : 19:05 28-11-2010)
פששש איזה נוף יש פה בראש הטבלה !!! פשוט מדהים . בחיאת אולגה גרדי לי קצת בשמאל . תודה
8
ל 7 צרקסקו אתה בולבול שלנו דל ביוב
(אוהד אולגה מטורף: 19:44 28-11-2010)
9
ל-7,לא תראה את הנוף הזה עוד הרבה זמן
(אש אש בגיבעה: 19:47 28-11-2010)
חחחחח יש לנו משחק איתכם ניראה מי יגרד למי, יאפס
10
ל-7,לא תראה את הנוף הזה עוד הרבה זמן
(אש אש בגיבעה: 19:48 28-11-2010)
חחחח יש לנו משחק איתכם עוד מעט ניראה מי יגרד למי, יאפס
11
אש אש בגיבעה
(מס.כפר קמא: 22:05 28-11-2010)
אפס? בנתיים אתם האפסים שמסתכלים עלינו מלמטה..
12
לאוהדי כפר כמא...
(מני: 23:25 28-11-2010)
ככה להשמיץ עוד לפני שהכרתם אותנו ... זה לא מתאים למסורת הצ'רקסית. עוד שבועיים אנחנו נרגיע אותכם. אל דאגה.
13
לכל אוהדי אולגה
(וואידיגבהה???: 23:42 28-11-2010)
תתכוננו לתבוסה משפילה במיוחד, בלי שום כוונה להעליב אף אחד אתם פשוט קבוצה בינונית חלשה... האלההההה מ.ססס!!! וומאדיגארר ייפסאררר'!!!
14
חחחחחח 13 שב בשקט יותר טוב ...
(אש אש בגיבעה: 07:30 29-11-2010)
"תבוסה משפילה במיוחד" חחחחחחחחחחחח איזה פחדדדדדדדדדדדדד!!!
15
הסתברות
(חדרתי בדם: 11:03 29-11-2010)
אולגה קבוצה חלשה גרועה ואפסית שכל קשר בינה לבין כדורגל מקרי בהחלט וזאת על סמך צפיה במשחקה בשישי האחרון מסקנה אם אתם כפר-קמא קצת מעל האפס יש לכם סיכוי טוב לנצח נקודה!!!
16
לחדרתי בדם
(מ.ס כפר קמא: 14:31 29-11-2010)
אולגה תהיה רעידת האדמה שבעקבות הצונאמי שזה יעשה נשטוף אותכם שנה הבאה
17
השתיקה
(חדרתי בדם: 09:16 30-11-2010)
שלכם אוהדי כפר-קמא וחוסר התגובה שלכם גורמת לי להאמין שאתם קבוצה גרועה אפסית ואנטי כדורגל בדיוק כמו אולגה!!!
18
נכון
(מ.ס כפר קמא: 13:22 30-11-2010)
ודק אנחנו באמת קבוצה אפס.. האלהה חדרההה מלחמהה!!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?