איהב סרסור: "ההבדל הגדול היה יוסי אסייג"

הדרבי הראשון שייך למ.ס. (וואסים מוואסי) הדרבי הראשון שייך למ.ס. (וואסים מוואסי)
בשמשון כפר קאסם מאוכזבים מההפסד, אבל בטוחים כי חיזוק של שני שחקנים משמעותיים יוביל את הקבוצה לפלייאוף העליון. מוחא בדיר: "מאחל למועדון ספורט לעלות ליגה"

העיר כפר קאסם חגגה אירוע היסטורי ביום שישי האחרון כאשר נערך הדרבי הראשון אי פעם בו ניצחה מועדון ספורט בתוצאה 1:3 את שמשון.

בשמשון אומנם התאכזבו מההפסד, אבל כבר מסתכלים קדימה. יו"ר הקבוצה אייהב סרסור אמר: "קודם כל הייתה היסטוריה. לדעתי ההבדל הגדול בין הקבוצות היה יוסי אסייג שעשה שני גולים משתי הזדמנויות אבל הפנים קדימה ונקווה להתחזק בשני שחקנים בחלק ההתקפי- קשר התקפי וחלוץ. אני שמח שכל הכפר הגיע למשחק וזה עבר בספורטיביות".

קשר הקבוצה, מוחא בדיר, ששיחק בשנים האחרונות במועודן ספורט סיכם: "הייתה חסרה לנו רגל מסייימת ואני מקווה שההנהלה תחזק את הקבוצה בתקופה הקרובה. הגול הראשון פגע בנו והמטרה הייתה ונשארה להגיע לפלייאוף העליון. מועדון ספורט לדעתי היא הקבוצה הטובה בליגה ואני מאחל להם לעלות אבל רוצה להצליח גם עם שמשון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נעלה בסוף שנה דרך הפליאוף
(סרסור: 10:09 08-01-2019)
שיחררנו את כל 7 הכוכבים והמאמן וגם ככה אנחנו מועמדים לעליה
2
עולים בהליכה
(פלספן: 13:45 08-01-2019)
במדרגות.לא עולים דרך הפלייבלוף אם בכלל תגיעו לשם
3
צריך לחזק את ההגנה לא את ההתקפה...
(אוהד מטירה: 17:50 08-01-2019)
הייתי בדרבי הבעייה בהגנה לא בהתקפה...יש לכם את בראא קאסם תנו לו הזדמנות והוא יוכיח את עצמו...חבל לבזבז כסף על התקפה...חייבים לחזק את ההגנה עם בלם מנוסה...וגם מגן ימין..כל זה לפי מה שראיתי בדרבי...

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?