מקום ראשון - בגאון

נישאת על גל המומנטום יצאה המוליכה הטרייה של ליגה א' דרום למשחק חוץ לא קל בכפר קרע נגד בני טייבה הנאבקת על כל נקודה כדי לא להסתבך בתחתית. תנאי המגרש הגרועים עמדו לזכותה של טייבה אך שער של אבירן אלקיים חרץ את גורלו של המשחק והשאיר את מלאכי בראש הטבלה בגאון עם הפרש 2 נקודות

מי שהמעיט בערכה של קרית מלאכי לפני פתיחת העונה ואפילו לאחר משחק הגביע הראשון אוכל היום את הכובע, אפילו אנחנו שחזינו לה מקום שישי, מקס'.
עם הרבה רוח גבית, מלווה ב-50 אוהדים רעשניים, יצאה הקבוצה למשחק חוץ לא קל בכפר קרע נגד טייבה. פעם הנסיעה הזו הייתה אורכת שעתיים ויותר. היום, בכביש 6 שעה ורבע. את התוצאה של יפו – עמישב המלאכים קיבלו באוטובוס בדרך השמחה הביתה אחרי ה-0:1 הקטן של אלקיים. לא חנן – אבירן. טייבה מצידה, למרות ההפסד נותרה במקום ה-13 אך מצד שני ראתה את קרית גת מתקרבת אליה.


שחקני טייבה מעניקים פרחים לשחקני מלאכי. על המגרש הם לא התחשבו בהם (צילום: הילאל חאג' יחיא)

לפני שריקת הפתיחה העניקו אנשי טייבה פרחים לאנשי קרית מלאכי לרגל פתיחת האצטדיון החדש. המשחק נפתח בסערה מצידה של האורחת. כבר בדקה ה-2 נגח אוהד יוסף כדור מסוכן שחלף ליד קורת שערו של גל מסיקה, בין נקודות האור היחידות של טייבה בתקופה האחרונה. תנאי המגרש הגרועים הפריעו לשחקניה הטכניים של קרית מלאכי לפתח את המשחק אותו הם יודעים ובדקה ה-9 הם כמעט ספגו. שתי נקודות האור הנוספות בטייבה, עלא רביע וסמיר עבדאלחי שיתפו פעולה כשהראשון מסר לאחרון כדור עומק וזה בעט מתוך הרחבה אך יניב בן ישי הציל.


עידן חג'ג' סוגר את מוחמד טלאל. מנקודות האור של טייבה במשחק (צילום: הילאל חאג' יחיא)

טייבה המשיכה לתקוף במטרה לכבוש ובדקה ה-18 עבר מוחמד ראיק את בן ישי ומזווית קשה גלגל לעבר השער, אוהד יוסף הצליח להגיע לכדור אך גלגל לידיו של בן ישי שקלט. השופט הורה על בעיטה בלתי ישירה מתוך הרחבה. עלא רביע בעט היישר לחומה ובזבז הזדמנות טובה. בדקה ה-30 ירה יניב אופיר מ-16 מטר כדור שעבר את מסיקה אך חמק לחוץ. משה חליוה עוד הספיק להחטיא ממצב נוח ממש על סף ההפסקה לפני שהשופט הוריד את הקבוצות עם תיקו 0:0 להפסקה.


אורן בן לוי (מימין) מנסה לעבור את רועי ישראלי. משחקה של מלאכי השתפר (צילום: הילאל חאג' יחיא)

במחצית השנייה השתפר משחקה של קרית מלאכי ובא לידי ביטוי בדקה ה-59. אבירן אלקיים קיבל את הכדור בתוך הרבה, הסתובב ובעט שטוח לפינה הרחוקה של מסיקה שעם מיקום נכון יכול להיות שהיה מצליח להדוף, 0:1 למלאכי.
טייבה ניסתה להגיב , אבל דווקא האורחים היו יותר מסוכנים. טייבה הפקירה את ההגנה ויכלה להיעקץ יותר מפעם. בדקה ה-77 חדר שי סבג לרחבה, כבר 4 שחקנים ובמקום לפרגן העדיף לבעוט כדור שמסיקה לקח.


שלומי רוורסרי(בכתום) שומר על סמיר עבדאלחי. מלאכי הייתה טובה יותר במחצית השניה (צילום: הילאל חאג' יחיא)

עד לסיום נשמרה התוצאה ומלאכי חגגה שבועיים נוספים לפחות בפסגה. טייבה מצידה נותרה עמוק בתחתית כשרוב הביקורת הופנתה לעברו של המאמן, ראמי דאהר על החילופים התמוהים שעשה במהלך המשחק.
 

הסיקור והתמונות באדיבות www.sport6.co.il והילאל חאג' יחיא. 

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
אוהד יוסף המלך של הקריה.
(קרית מלאכי : 15:46 28-11-2010)
אין עליך אוהד אתה השחקן הכי חשוב שלנו אוהבים אותך ומבקשים ממך גול אחד נגד יפו ותנצח לנו את המשחק. הכי חשוב תמשיך להיות מנהיג ההגנה.
2
אתכם כבר ניצחנו 3:1
(הפועל יש רק 1: 15:57 28-11-2010)
תמשיכו לצהול ולשמוח, כי אין לכם מה למכור יותר מידי. הפועל ירושלים עולה ליגה בדילוגים קלים.
3
של הבלם שלנו..במחצית הראשונה היה צריך להיגמר 0-3 לטייבה.קרית מלאכי לא מי יודע מה .
4
לא. עזו
(כל הכבוד: 19:30 28-11-2010)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?