כדורגל משחקים 48 דקות

ביזאר בכדורגל הנמוכות (קובי פורטל) ביזאר בכדורגל הנמוכות (קובי פורטל)
המשחק בין הפועל בועיינה לצעירי שפרעם במסגרת המחזור ה-17,הופסק בדקה לאחר ששחקני האורחת ירדו מכר הדשא

המחזור ה-17 בליגה ב' צפון א' הפגיש בשישי את הפועל בועיינה לצעירי שפרעם.

שתי הקבוצות הגיעו למשחק במטרה לזכות בניצחון כאשר בועיינה בצמרת הליגה ומנגד האורחים משפרעם בתחתית. על כר הדשא שחקני בועיינה ניצלו את החולשה של האורחת והובילו 0:5.

שלוש דקות במחצית השנייה, שחקני צעירי שפרעם ירדו מכר הדשא. הקבוצה שהופיעה למשחק בתשעה שחקנים צפויה לעמוד לדין ולספוג הפסד טכני וקנס כספי גבוה. לפני כשבועיים הועמדה הקבוצה לדין בבית הדין, וספגה הפסד טכני וקנס כספי בסך 1,500 ש"ח כאשר במשחק מול איחוד בני מג'דל כרום לא נכחו אנשי אבטחה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כתבה לא נכונה !!!
(אחד שיודע: 09:04 14-01-2019)
אדוני הכתב היה כדאי לבדוק את המיקרה לפניי שאתה שולח את הכתבה לפרסום , שפרעם הגיעה עם תישעה שחקנים מפניי ששחקני הרכש שהצטרפו לקבוצה סרבו להגיע עד קבלת הכספים שהובטחו להם במהלך המשחק נפצעו שניי שחקנים ולא יכלו לחזור ואז השופט מכח החוק הפסיק את המשחק
2
בושה וחרפה
(מנהל קבוצה: 09:34 14-01-2019)
חאלס די תעיפו אותם מהליגה ככה לא מנהלים קבוצה תעודת עניות לשפרעם ובעיקר להתאחדות. האתאחדות האשמה הבלעדית במצב וגורמת לכדורגל להראות ככה. אוי לבושה ולחרפה.
3
בושה
(בושה: 11:51 14-01-2019)
כמה צחוק קבוצות עושות מההתאחדות לכדורגל ובמיוחד העיר שפרעם צוחקים על כולם פשוט בושה
4
קצת כבוד חברים
(צפוני: 14:40 14-01-2019)
חברים יקרים לא מעיפים ומוחקים קבוצות ביגלל מיקרה או שניים מה גם שזאת בעיה מכח חוקי המשחק הספורטיבי שתדעו גם שופט המשחק ציין בדוח שהשחקנים שניפצעו לא יכלו לחזור לשדה המשחק שראש העיר יעביר כבר כסף לקבוצה בכדי שתחזור בושה שהקבוצה שזהי ארמלי גדל בה תתפרק

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?